Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

ÖĞRETMENLERE YAZILAN MEKTUPLAR

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Winmar Hipermarket, Oska Grup ve  Timaş yayınları işbirliği ile düzenlenen Öğretmenler Günü Mektup Yarışmasının ödül töreni Oska Eğlence Merkezinde yapıldı.

Ödül törenine Gaziantep İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cafer Yılmaz, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, İlesam Genel Bşk. M.Nuri Parmaksız, İl Milli Eğitim Müdür Yrd. Metin Mengilli, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülhalim Ünverdi, GAÜN Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü Ahmet Ağır, İl Kültür ve Turizm Müdür Yrd. Mehmet Aykanat, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri İsmet Tiryaki ve Murat Kar,İlçe Milli Eğitim şb.md Celal Kartal, Tüketici Koruma Derneği Başkanı İsmet Değirmenci, GAÜN Hastane Müdürü İlyas Göğebakan, Faydalı insan projesi genel koordinatörü Mehmet Akman ,okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Oska Pizza-Pi deki kahvaltı programından sonra şehit öğretmenlerimize saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan törende İl Özel İdare Genel Sekreteri Cafer Yılmaz günün anlam ve önemine özel şunları söyledi: “Bizleri ham bir madde  olarak ele alan öğretmenler üzerimizde titizlikle,dikkatli ve sabırlı çalışmalar yaparak bizi şekillendirirler. Duygularımıza, ruhumuza, fikirlerimize ve hayata bakışımıza en güzel desenleri verirler. Öğretmenler gününü kutluyorum ayrıca depremde şehit olan öğretmenlerimize de Allah’tan rahmet ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum” dedi.

Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan günün anlam ve önemini belirten konuşmasında öğrencilere seslenerek “Bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerin üstün çalışmalarına bağlıdır. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı öğretmenlerimizdir. Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Öğrenciler öğretmenlerini asla unutmazlar” dedi.

Winmar’a EĞİTİME DESTEK ÖDÜLÜ

İl Milli Eğitim Müdür Yrd.Metin Mengilli’de Winmar Hipermarkete sosyal ve kültürel çalışmalarından dolayı teşekkür ederek eğitime destek ödülünü verdi.

Winmar Satış ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Servet Deynekli, Winmar adına kendisine layık görülen ödül için Milli Eğitim Müdürlüğüne  teşekkür ederek,çok mutlu olduklarını belirtti, mektup yarışmasına 800 katılım olduğunu, 25 Aralık Gaziantep’in kurtuluşuna özel de bir resim yarışması düzenlediklerini belirtti ve Winmar tarafından hazırlanan plaketler sahiplerine takdim edildi.

Üç kategoride düzenlenen öğretmenler günü mektup yarışmasında dereceler şöyle sıralandı.

3.4.5. sınıflarda;

1. Arif Emre Karataş (Kocatepe İ.Ö.O)

2. Hansa Nurgül Acabey (A. Mustafa Sevcan İ.Ö.O)

3. Aybala Şahin (100. Yıl İ.Ö.O)

6.7.8. sınıflarda;

1. Nursena Kılıç (Emine Nakıboğlu İ.Ö.O)

2. Gülperi Şahin(Ş. Adem Yavuz İ.Ö.O)

3. Pelda Talay ( Karataş İMKB İ.Ö.O)

9.10.11.12. sınıflarda;

1. Abdulmuttalip Kurt(Hasan Süzer Lisesi)

2.Nazlı Yaşar (H. Sani Konukoğlu Lisesi)

3.Hatice Yüksek ( İMKB Anadolu Lisesi)

Ayrıca başarılı olan 50 öğrenciye de başarı belgeleri ve hediyeleri verildi. Ödül töreninden sonra Winmar unlu mamuller tarafından hazırlanan Milli Eğitim logolu pasta kesildi. Oska Eğlence Merkezi Md. Ramazan Karamahooğulları öğrencileri Lunaparkta doyasıya eğlenebilecekleri müjdesini verdi.

Etiketler:
2051 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?