ONLAR YALNIZ DEĞİL ! | Narkoz Haber
Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

ONLAR YALNIZ DEĞİL !

Hareketli Manşet - 11 Kasım 2011 19:16 A A

Elit Class Resıdence Apart Hotel Satış Pazarlama Müdürü Dilek Tekgöz ve iş arkadaşları Kurban Byramı dolayısı ile huzurevini ziyaret ederek yaşlıların gönüllerini aldılar ve bayramda onları yalnız bırakmadılar.

Elit Class Resıdence Apart Hotel Satış Pazarlama Müdürü Dilek Tekgöz;” Huzurevinde yaşlılarımızı ziyaret etmenin mutluluğu yanında böylesine anlamlı ve kutsal bir günde aslında en çok onlara ihtiyacımız olduğunu fark ettim. Yaşlılarımız bizim büyüklerimiz ve yaşayan kütüphanemiz. Bizim onlardan öğreneceğimiz ve ders alacağımız hikayeler yanı sıra hayatın gerçeklerinin gizlendiği o gönülleri fethi etmemiz gerekiyor. Onlarla mutlu birkaç saat geçirdik. Aslında onları böyle özel günlerde değil sürekli ziyaret etmemiz gerekiyor. Bizlerde otel yönetimi olarak bundan sonra kurumumuz adına onları sık sık ziyaret edeceğiz” dedi.

Elit Class Residence Apart Hotel personeli yaşlıların tek tek elini öperek onlarla hoş vakit geçirerek onların gönüllerini aldılar. Huzurevinde yaşayan yaşlıların dertlerini dinlediler. Yaşlılara çeşitli hediyeler takdim eden otel personeli zaman zaman duygulu anlar yaşadılar.

Bu haber 248 kez okundu.
Hareketli Manşet - 19:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU