Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık
02 Eylül 2011

ÖZEL SEÇKİN KOLEJİ SATRANÇTA AVRUPA 2.Sİ

 

Özel Seçkin Koleji öğrencilerinden M. Berkay ÖZDÖVER Avrupa Okullar arası Satranç Şampiyonasında Türkiye’yi ve Gaziantep’i en iyi şekilde temsil ederek Avrupa 2.si oldu.

Antalya’nın Kemer ilçesinde 12-18.Ekim.2011 tarihleri arasında yapılmış olan Avrupa Okullar Arası Satranç Turnuvası 18 Ekim 2011 tarihinde görkemli ödül töreni ile sona erdi.

Yapılan bu turnuvaya başta Türkiye olmak üzere Bulgaristan, Macaristan, Rusya ve Azerbaycan ülkeleri katıldı. Seçkin Koleji öğrencisi M. Berkay ÖZDÖVER 17 Yaş Genel Kategorisinde büyük bir mücadele vererek Avrupa 2.liğini elde etti.

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, “Özel Seçkin Koleji olarak satrancın çocuklarımızın üzerinde ne kadar olumlu etkisi olduğunu biliyor ve çocuklarımıza ana sınıfından başlayarak satranç eğitimini en iyi şekilde vererek turnuvalara hazırlıyoruz. Avrupa Okullar arası Satranç Şampiyonası’nda almış olduğumuz Avrupa 2.liği ile öğrencimiz M. Berkay ÖZDÖVER’i başta Yönetim Kurulum adına kutluyor başarılarının devamını diliyorum.” dedi. “

Etiketler:
954 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?