ÖZEL SEÇKİN KOLEJİ SATRANÇTA AVRUPA 2.Sİ | Narkoz Haber
Parçalı az bulutlu
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

ÖZEL SEÇKİN KOLEJİ SATRANÇTA AVRUPA 2.Sİ

Eğitim - 02 Eylül 2011 00:51 A A

Özel Seçkin Koleji öğrencilerinden M. Berkay ÖZDÖVER Avrupa Okullar arası Satranç Şampiyonasında Türkiye’yi ve Gaziantep’i en iyi şekilde temsil ederek Avrupa 2.si oldu.

Antalya’nın Kemer ilçesinde 12-18.Ekim.2011 tarihleri arasında yapılmış olan Avrupa Okullar Arası Satranç Turnuvası 18 Ekim 2011 tarihinde görkemli ödül töreni ile sona erdi.

Yapılan bu turnuvaya başta Türkiye olmak üzere Bulgaristan, Macaristan, Rusya ve Azerbaycan ülkeleri katıldı. Seçkin Koleji öğrencisi M. Berkay ÖZDÖVER 17 Yaş Genel Kategorisinde büyük bir mücadele vererek Avrupa 2.liğini elde etti.

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, “Özel Seçkin Koleji olarak satrancın çocuklarımızın üzerinde ne kadar olumlu etkisi olduğunu biliyor ve çocuklarımıza ana sınıfından başlayarak satranç eğitimini en iyi şekilde vererek turnuvalara hazırlıyoruz. Avrupa Okullar arası Satranç Şampiyonası’nda almış olduğumuz Avrupa 2.liği ile öğrencimiz M. Berkay ÖZDÖVER’i başta Yönetim Kurulum adına kutluyor başarılarının devamını diliyorum.” dedi. “

Bu haber 105 kez okundu.
Eğitim - 00:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU