Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

ÖZTEKİN RESMEN ADAY

Oğuzeli Belediyesi eski Başkanı Bekir Öztekin Ak Parti’den milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı. Ak Parti İl Başkanlığı’na kalabalık bir partili topluluğuyla gelen Öztekin, her zaman hizmete ve göreve hazır olduğunu, yerel yönetimlerdeki birikimlerini, parlamentoda hizmete dönüştürmek istediğini söyledi.

Şehitkamil Belediyesi’nde 5 yıl başkanvekilliği yaptıktan sonra 5 yıl Oğuzeli Belediye Başkanı olarak görev yapan Bekir Öztekin, yaklaşan genel seçimler öncesinde Ak Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Dün akşam saatlerinde resmi müracaatını İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’ye teslim eden Öztekin, ‘Seçimin galibi yine Ak Parti olacak’’ mesajını verdi.

BİRİKİMLERİMLE ADAYIM

Milletvekilliği aday adaylığı müracaatının ardından kısa bir açıklama yapan Bekir Öztekin, yerel yönetimlerde toplam 10 yıl bu kentte ve kent halkına hizmet ettiğini belirterek, ‘’5 yıl Şehitkamil Belediyesi’nde başkan vekilliği yaptım. 5 yılda genel merkezimizin, halkımızın ve teşkilatımızın desteğiyle Oğuzeli Belediye Başkanlığı’na seçildim. Oğuzeli’nde yapılmayanları yaptık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz. Nasıl belediye başkanlığında günün 16 saatinde hizmet ettiysek, milletvekili olarakta aynı anlayışla çalışacağımızın bilinmesini isterim. Tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Kim aday olursa olsun veya genel merkezimiz tarafından belirlensin kazanan partimiz olacaktır. Bizim için makam mevkiler değil, ülkemizin ve kentimizin geleceği önemlidir’’ dedi.

Öztekin, aday adaylığı başvurusunda kendisini yalnız bırakmayan parti teşkilatı üyelerine de teşekkür etti.

Etiketler:
186 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?