Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

PEKER, GAZİANTEP TİCARET BORSASI’NDA

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa PEKER, çeşitli kurum ve kuruluşlara düzenlediği tanışma ziyaretlerinden birini de Gaziantep Ticaret Borsası’na gerçekleştirdi.

Başsavcı PEKER, Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Başkanı Ali TABUR,  Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ÇELİK ve GTB Meclis Üyesi Mehmet ÖZMEN tarafından karşılandı.

Ziyaret esnasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak marka şehir Gaziantep’in sorunları dile getirildi. Cumhuriyet Başsavcısı PEKER,  GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ÇELİK’ den Gaziantep Ticaret Borsası hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda ÇELİK’ e teşekkür ederek “Destekleriniz için teşekkür ediyorum. Gaziantep sanayi, tarım, turizm ve kültür açısından ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi. Ülkemizin her köşesinde olduğu gibi Gaziantep’ de de görev yapmak bana onur ve gurur verir” dedi.

GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ÇELİK’ de Sayın PEKER’in Borsamıza yaptığı nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek “ Başarılarınızın devamını diliyoruz. Adalet sistemimizin geliştirilmesi hususunda sizlerle her türlü işbirliğine hazırız.” dedi.

556 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?