PEKER, GAZİANTEP TİCARET BORSASI'NDA | Narkoz Haber
Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

PEKER, GAZİANTEP TİCARET BORSASI’NDA

Yerel Haberler - 20 Kasım 2011 15:47 A A

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa PEKER, çeşitli kurum ve kuruluşlara düzenlediği tanışma ziyaretlerinden birini de Gaziantep Ticaret Borsası’na gerçekleştirdi.

Başsavcı PEKER, Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Başkanı Ali TABUR,  Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ÇELİK ve GTB Meclis Üyesi Mehmet ÖZMEN tarafından karşılandı.

Ziyaret esnasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak marka şehir Gaziantep’in sorunları dile getirildi. Cumhuriyet Başsavcısı PEKER,  GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ÇELİK’ den Gaziantep Ticaret Borsası hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda ÇELİK’ e teşekkür ederek “Destekleriniz için teşekkür ediyorum. Gaziantep sanayi, tarım, turizm ve kültür açısından ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi. Ülkemizin her köşesinde olduğu gibi Gaziantep’ de de görev yapmak bana onur ve gurur verir” dedi.

GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ÇELİK’ de Sayın PEKER’in Borsamıza yaptığı nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek “ Başarılarınızın devamını diliyoruz. Adalet sistemimizin geliştirilmesi hususunda sizlerle her türlü işbirliğine hazırız.” dedi.

Bu haber 85 kez okundu.
Yerel Haberler - 15:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU