Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

PRİMER 7. YAŞINI BÜLENT SERTTAŞ’LA KUTLADI

Özel Primer Hastanesi 7.yıl kuruluş yıldönümünü Teymur Continental Hotel’de personel ve yakınlarıyla birlikte kutladı.

Özel Primer Hastanesinin 7.yıl kuruluş yıldönümü nedeniyle Teymur Hotel’de düzenlenen geceye çok sayıda çalışan ve aileleri katıldı. Özel Primer Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker; 7 yıllık süreç içerisinde çok büyük mesafe aldıklarını belirterek “ insana saygı ve kaliteli hizmet” anlayışının kendilerini zirveye doğru adım adım taşıdığını söyledi. Çeker; “ Özel Primer Hastanesi olarak çok büyük bir aileyiz. Çalışanlarımızın hepsi yüksek özveri ve fedakarlıklarla çalışarak Primer hastanesini çok güzel günlere doğru adım adım taşıyorlar. Primer Hastanesi olarak açılışımızda söylediğimiz gibi insana saygı ve kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Primer Hastanesinde emeği geçen herkese tekrar, tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Özel Primer hastanesinin 7.kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen gecede yapılan çekilişte 7 personel tatil kazanırken, 20 personel’de altın ile ödüllendirildi. Gecenin bir diğer sürprizi olan sanatçı Bülent Serttaş’ın sahneye doktor kıyafeti ile çıkması ise herkesi şaşkına çevirdi. Dr. Bülent Serttaş, sahnelerin doktoru yazılı doktor kıyafeti ile sahneye çıkan Serttaş; herkesi şaşkına çevirirken Özel Primer Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker tarafından plaket verildi. Çeker; Bülent Serttaş’ın da insanların ruhunu tedavi ettiğini söyleyerek, kendisine sahnelerin doktoru unvanını verdiklerini söyledi.

Hastane Başhekimi Dr. Nihat Okuducu Bülent Serttaş’a “Sahnelerin Doktoru” yazılı doktor önlüğünü giydirirken hastane ortaklarından Dr. Çiğdem Barlas Serttaş’a steteskop takarak hastane çalışanları adına teşekkür etti.

Primer Hastanesi için özel olarak hazırlanan 7. yaş günü pastasının kesilmesinden sonra Bülent Serttaş eşliğinde çalışanlar ve aileleri gönüllerince eğlendiler.

Etiketler: » » »
1331 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?