logo

PRİMER Yardım gönüllüleri iş başında

Özel Primer hastanesi bünyesinde kurulan Primer Yardım Gönüllüleri sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Primer Yardım Gönüllüleri ekibi, Omurilik Felçlileri Yaşam Merkezi ve Engelsiz Gaziantep Platformunu ziyaret ederek engellilere destek oldu.


Özel Primer hastanesi Baş Hekimi İbrahim Halil Büyükbeşe ve Yardım Gönüllüleri ekibi Omurilik Felçlileri Yaşam Merkezi ve Engelsiz Gaziantep Platformunu ziyaret etti. Ziyarette engellilerle sohbet eden ekip herkesin bir engelli adayı olduğu vurgusunu yaparak Primer Hastanesi olarak daima engellilerin yanında ve hizmetinde olduklarını söylediler. Özel Primer Hastanesi Başhekimi İbrahim Büyükbeşe, Sosyal yardımlaşma bilincini anlatmak ve gönüllülük hizmetini yaygınlaştırmak amacıyla yapılan bu çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi. Engelliler ile birlikte öğle yemeğinde buluşan Primer Hastanesi ekibi onlarla uzun uzun sohbet ederek engellilerin yaşam alanları ve sorunları hakkında bilgi aldı. Sohbetin ardından engellilere hediye dağıtan ekip misafirperverliklerinden dolayı engellilere teşekkür etti.

Dernek Başkanlarından Hüseyin Köse Primer Hastanesinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek tüm yönetim ve engelliler adına Yardım Gönüllüleri ekibine teşekkür etti.

Etiketler: » » »
686 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?