Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

ROYAL HALI’DA YABANCI ŞOKU

“Başa baş mücadele eden Gaziantep Royal Halı uzatmalarda TED Kolejine 79-86 mağlup oldu.”

Royal Halı Gaziantep BŞB. Basketbol – TED Ankara Koleji maçı sonrasında yaptığı açıklamada iki yabancı oyuncudan memnun olmadığını söyledi.

BEKO Basketbol Liginde ilk kez mücadele eden Royal Halı Gaziantep BŞB. Basketbol Takımı’nın ligde kalma mücadelesi devam ederken son oynanan maçla işi iyice yokuşa sürdü.

Ligin ilk yarısının ortasında göreve gelen Royal Halı Gaziantep BŞB. Basketbol Takımı Antrenörü Cem Akdağ, basına yaptığı açıklamalarda, bu sene tek hedefinin Royal Halı’yı BEKO Basketbol Ligi’nde tutmak olduğunu belirtmişti. Bugün oynan maçın hemen ardından yaptığı açıklamada antrenmansız maça çıkan iki yabancıdan memnun olmadığını belirtmesi takım içinde ve yönetimde disiplin konusunda bazı sıkıntılar mı var? sorusunu akıllara getirdi.

Akdağ maç sonrası basına yaptığı açıklamada “Yabancıların performansından memnun değilim. Dorsey’i bir tarafa koyacak olursak, yabancı oyunculardan bir tanesi çocuğunun, bir tanesi de nişanlısının ameliyatını mazeret göstererek maçtan bir gün önce geldiler ve hiç antrenman yapmadan sahaya çıktılar. Yunus aynı şekilde sakat olması nedeniyle bizimle antrenmanlara çıkamadı. Bu kadar eksik kadroyla özellikle savunmada iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Ancak hücum bölgesinde bireysel performansların yeterli olmaması nedeniyle istediğimiz skoru elde edemedik. TED Ankara hem içeride, hem de dışarıda iyi oynayan bir ekip. Çok iyi hocaları var, bundan sonraki süreçte kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Etiketler: » » » » » » » »
473 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?