Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

ROYAL HALIDAN BÜYÜK TRANSFER

BEKO Basketbol Liginin parlayan yıldızı Royal Halı Basketbol takımı yeni sezona yaptığı transferlerle adını yazdırmaya hazırlanıyor.

İlk yılında BEKO Basketbol ligini başarı ile kapatan Royal Halı Gaziantep Basketbol A.Ş., yeni sezon öncesi kadrosuna kattığı yıldızlara bir yenisini daha ekleyerek Banvit’in yıldız oyuncusu Serkan Erdoğan’ı transfer etti.

Royal Halı Gaziantep Basketbol A.Ş.’ye yıldız yağıyor. Yeni sezona güçlü bir kadroyla girmeyi hedefleyerek yabancı ve yerli yıldız oyuncu transferleriyle dikkat çeken Royal Halı Gaziantep Basketbol A.Ş., daha öncede Efes Pilsen ve Beşiktaş gibi kulüplerde forma giyen Banvit’in 2 numaralı oyuncusu Serkan Erdoğan’ı transfer ederek gücüne güç kattı.

Serkan Erdoğan’ın önemli bir oyuncu olduğuna dikkati çeken Royal Halı Gaziantep Basketbol A.Ş. Genel Menejeri Boray Dai, “Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarımız devam ediyor. Bugüne kadar kadromuza dahil ettiğimiz yerli ve yabancı oyuncuların tamamı kulübümüze katkı sağlayacak oyuncular. Banvit Basketbol Takımı’nın yıldız oyuncusu Serkan Erdoğan’ın transferinin de heyecan yarattığı inancındayım. Bu oyuncunun da Royal Halı’da önemli işler yapacağına inanıyorum. Yaptığımız ve yapacağımız yeni transferlerle BEKO Basketbol liginde gücümüze güç katacağız.” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » »
585 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?