Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

SAKICI’YA ŞAHAN’DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Sporun her dalında desteğini esirgemeyen Sakıcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Sakıcı’ya, bu hizmetlerinden dolayı Gençlik ve Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yahya Şahan plaket verdi.

Rengi sarı –kırmızı olan takımlar başta olmak üzere, tüm amatör takımlara, salon sporlarında mücadele eden tüm sporculara maddi ve manevi destek olan Sakıcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sakıcı İnşaat Şenyurtspor Kulüp Başkanı Ekrem Sakıcı, “Ben bu memlekette iş yapıyorum. Bu memlekette para kazanıyorum. Bu memleketin gençlerinin sokağa yönelmesini engellemek, spora kazandırmak boynumuzun borcu! Eğer gençlerin ballici ve tinerci olmasını önlersek, bu bizlerin hayat sigortası olur. Ben Sakıcı İnşaat olarak imkânlarım doğrultusunda gençlerin spor yapması için elimden gelen desteği veriyorum. Bu memlekette bulunan tüm sanayicilerinde vermesi gerekiyor. Yarın bu gençler sporcu değilde balliyci olarak karşılarına çıksa ne yapacaklar? Spor konusunda herkes elini taşın altına koymalı. Başka alternatif yok” dedi.

Sakıcı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaketle ödüllendiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yahya Şahan, “Sakıcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Sakıcı örnek alınması gereken bir işadamı. Gençlerin sokak yerine spora yönelmesi için büyük fedakârlıklar yapmış, destek vermiş. Kendisine teşekkür ediyorum. Ayrıca koyu bir Galatasaraylı olmasından dolayı kendisini tebrik ediyorum. Sakıcı’nın Sarı-Kırmızıya olan aşkı beni çok etkiledi. Sakıcı tam bir taraftar örneği sergiliyor” şeklinde konuştu.

Etiketler: » »
1070 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?