Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

SANKO Holding, Cumhuriyet’in 98. Yılını Kutluyor

SANKO Holding, Cumhuriyet’in 98. Yılını Kutluyor

SANKO Holding, Cumhuriyet’in 98. Yılını Kutluyor

SANKO Holding, Cumhuriyetin ilanının 98. yılını düzenlediği özel etkinlikle kutlayacak. SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte, başarılı sunucu Pelin Çift ve Prof. Dr. Tufan Gündüz’ün anlatımıyla ‘Cumhuriyet Dönemi Hikayeleri’ dinleyicileri zamanda yolculuğa çıkaracak. Ardından, dünyaca ünlü piyanist ve besteci Tuluyhan Uğurlu, ‘Cumhuriyet Piyano Resitali’ ile unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak. Gaziantep HABER

 Anadolu sanayileşmesinin öncü kuruluşlarından olan SANKO Holding, Cumhuriyet değerlerini yaşatarak gelecek nesillere taşımak amacıyla, Cumhuriyetin 98.yılını Cumhuriyet ruhunu yaşatan özel bir etkinlikle kutlayacak.

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte, başarılı sunucu Pelin Çift ve Prof. Dr. Tufan Gündüz’ün anlatımıyla ‘Cumhuriyet Dönemi Hikayeleri’ dinleyicileri zamanda yolculuğa çıkaracak. Ardından, dünyaca ünlü piyanist ve besteci Tuluyhan Uğurlu,Cumhuriyet Piyano Resitali’ ile unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Bu özel etkinlik, 28 Ekim Perşembe günü saat 17.30’da Gaziantep’te bulunan Tarihi Kozluca Han’da gerçekleşecek ve SANKO Holding kurumsal Youtube hesabından canlı olarak yayınlanacak. SANKO Holding, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşamak ve bu özel etkinliğe şahit olmak isteyen herkesi yayını izlemeye davet ediyor.

Program

28 Ekim 2021, Perşembe

Saat: 17.30

HAKKINDA:

Temeli 1904 yılında atılan ve 117 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin sayılı sanayi gruplarından biri haline gelen SANKO Holding; tekstil, enerji, çimento ve ambalaj başta olmak üzere 11 farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. 100’den fazla ülkeye ihracat yapan grup; yaklaşık 14 bin kişiye istihdam sağlamakta ve ülkemiz için değer katmaya devam etmektedir.

Sağlık Haber

Etiketler: » » » » » »
176 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?