istanbul escort bayan

13° Açık
 • EURO 6.70
 • DOLAR 5.97

Sedat Gökkır, “Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadık”

Hareketli Manşet - 05 Nisan 2019 23:02 A A

Ülkü Ocakları Oğuzeli İlçe Başkanı Sedat Gökkır, geçtiğimiz Pazar yapılan Mahalli İdareler seçimlerinin ardından değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Gökkır, “Öncelikle 31 Mart Pazar günü yapılan seçimler Mahalli İdareler Seçimlerinin ülkemize, Gaziantep’e ve Oğuzeli’ne hayırlı olmasını diliyor, seçilen tüm başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇALMADIK KAPI, SIKMADIK EL BIRAKMADIK”

3 aylık yoğun bir seçim temposundan çıktıklarının altını çizen Ülkü Ocakları Oğuzeli İlçe Başkanı Sedat Gökkır, “Oğuzeli Belediye Başkanımız Mehmet Sait Kılıç’ın öncülüğünde çalışma arkadaşlarımızla gece gündüz, yağmur çamur demeden çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadık” dedi.

Başkan Gökkır, “Bizim başkanımızla girdiğimiz üçüncü seçim ilk seçime 2009’da girdik kıl payı kaybettik. Daha sonra 2014 seçimlerini birlikte geçirdik, bir önceki seçimin vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerle yol haritamızı daha net çizdik ve 2014 seçimlerin galibi olduk. Bu seçimlere ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in ülkemize karşı planlanan tehdit ve tehlikelere karşı dik bir duruş sergileyerek yapmış oldukları Cumhur İttifakı ile girdik” dedi.

“MEHMET SAİT KILIÇ, OĞUZELİ İÇİN BİR ŞANS”

Mehmet Sait Kılıç’ın Oğuzeli sevdalısı olduğunu vurgulayan Ülkü Ocakları Oğuzeli İlçe Başkanı Sedat Gökkır, “Başkanımız Kılıç Oğuzeli ile yatıp Oğuzeli ile kalkan bir Başkan, neredeyse tüm enerjisini ve mesaisini ilçemiz için harcıyor. Oğuzeli böyle bir başkana sahip olduğu için çok şanslı” dedi.

Başkan Gökkır, “Oğuzeli böyle bir başkana sahip olduğu için çok şanslı. Mehmet Sait Kılıç Oğuzeli’nin çehresini değiştirdi. Yeni vizyon kattı. İnşallah önümüzdeki 5 yıllık süreçte de çalışmalarına ve projeleri kaldığı yerden devam edecek. Seçim süresi boyunca başkanımızın yanında olmaya gayret gösterdik.  Sonrasında da yanında olmaya devam edecek, temsil ettiği Cumhur İttifakı misyonunu doğrultusunda hem başkanımızın hem Oğuzelimiz’in emrinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

“ÜLKÜCÜ GENÇLİK VE AK GENÇLİK EL ELE, OMUZ OMUZA ÇALIŞTI”

Seçim süresi boyunca Oğuzeli’nde Ülkücü Gençliğin ve Ak Gençliğin muhteşem bir uyum sergilediğinin altını çizen Ülkü Ocakları Oğuzeli İlçe Başkanı Sedat Gökkır, “Ak Parti Gençlik Kolları ile hain emeller besleyen şer odaklarının karşısında her zaman birlikte ve daha güçlü bir şekilde durduk, durmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gökkır, “Mesele ‘ben’ meselesi değil, mesele ‘biz’ meselesidir. Bu ülke biziz, bu millet biziz; bu ülke üzerinde hain emeller besleyen her türlü yapının karşısında da, Cumhur İttifakı’nın temel prensibi doğrultusunda yine bizler olacağız. Bizler bu süreçte bizler milli birlik ve beraberliğin peşindeyiz, dirliğin, kardeşliğin ve varlığın peşindeyiz

Bu birliktelik milli birlikteliktir, hain ve şer yapılanmalarına karşı ruh birlikteliğidir, beka birlikteliğidir, varlık birlikteliğidir. Biz de bu birlikteliğin erleriyiz, neferleriyiz, yılmaz bekçileriyiz” ifadelerini kullandı.

“TAHRİKLERE RAĞMEN TEMİZ SİYASET YAPTIK”

Seçim süreci boyunca tahriklere kapılmadan ülkücü duruşun sorumluluklarını yerine getirerek temiz bir siyaset yaptıklarını söyleyen Ülkü Ocakları Oğuzeli İlçe Başkanı Sedat Gökkır, “Başkanımızı ve bizleri çok yıpratmaya çalıştılar, bel altı vurmaya çalıştılar, iftira ve ithamlarla önümüzü kesmeye kalktılar ama yaptığımız temiz siyaset sandığa yansıdı ve en güzel cevabı halkımız verdi” dedi.

Başkan Gökkır, “Başkanımız seçim çalışmalarımız boyunca beyefendi kişiliğinden hiçbir taviz vermedi. Bu durum rakiplerimizi ve farklı beklentileri olan kişileri daha çok rahatsız etti. Bundan dolayı çok saldırgan bir ruh haline büründüler. İthamda bulundular olmadı, iftira attılar tutmadı, tehdit ettiler karşılık bulmadı. Yapılan tüm yıpratma politikalarına karşı başkanımız dimdik durdu. Bizim hiçbir zaman mevki, makam ya da siyasi ikbal gibi bir endişemiz olmadı; biz işte böyle bir davanın erleriyiz. Biz, ‘önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen bir liderin evlatları ve O’nun başını çektiği bu hareketin yılmaz temsilcileriyiz. Bundan da iftihar ediyoruz” dedi.

Bu haber 71 kez okundu.
Hareketli Manşet - 23:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Turizm ve Koordinasyon toplantısı düzenlendi
  Gaziantep Valiliği ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen Adıyaman, Kahramanmaraş, Hatay, Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illerinin valileri ve belediye başkanlarının katıldığı Turizm ve Koordinasyon toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve çevre illerdeki turizmin geliştirilmesi için ortak kararlar alındı. ŞAHİN: ULUSLARARASI DİLİ KULLANDIK Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, […]
 • 02
  Suriye’den acı haber, 1 Yüzbaşı şehit
  Suriye’nin  Azez Bölgesinde PKK/PYD’li teröristlerle çıkan çatışmada Özel Kuvvetler Komutanlığı Personeli Piyade Binbaşı Sıtkı Doğruer yaralanırken, Dnz. P. Yüzbaşı  Celalettin Özdemir Kilis Devlet Hastanesinde doktorlar tarafından  yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Yaralı Binbaşı Sıtkı Doğruer’in ilk müdahalesi  Kilis Devlet Hastanesinde yapıldıktan sonra Gaziantep’e sevk edildiği öğrenildi. Olayın ardından Gaziantep Valisi Davut Gül, başsağlığı […]
 • 03
  Sümeyye Boyacı ile “Hayallerinin Peşinden Git” söyleşisi Gaziantep’ten start aldı
  ABD’de düzenlenen Paralimpik Yüzme Serisi’nde 50 metre sırtüstü kategorisinde 45.28’lik derecesiyle altın madalya kazanan bedensel engelli milli yüzücü Sümeyye Boyacı Gaziantepli gençlerle buluştu. Türkiye’nin tek ödüllü İskender Markası Bursa Kebap Evi Ana Sponsoru olduğu Paralimpik Yüzme Şampiyonu Sümeyye Boyacı ile “Hayallerinin Peşinden Git” söyleşilerine ilk kez Gaziantep’ten start verildi. Ana Sponsor Bursa Kebap Evi’nin desteğiyle […]
 • 04
  Çeliktürk: “Başarının yolu işinizi sevmekten geçiyor”
  İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk ve yönetim kurulu üyeleri Kızılhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. SAĞLIKLI VE GÜVENLİ BİNALAR Şahinbey ilçesinde bulunan Kızılhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin İnşaat Teknolojileri Bölümü öğrencileri ile bir araya gelen İMO Şube Başkanı Çeliktürk, öğrencilerle inşaat mühendisliğinin eğitim, iş imkanları ve çalışma şartları […]
 • 05
  Artık anneler, çocukları için endişelenmiyor
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Hz. Amine Yetim Koordinasyon Merkezi’nce yürütülen çalışmalarda ciddi bir memnuniyet gözlendi. “Baba vefat ettikten sonra çocuklarla nasıl baş edeceğim” diye endişe eden anneler, merkezden aldığı profesyonel destek sonunda çocuklarıyla daha sağlıklı ve daha kolay iletişim kurmayı öğrendi. Sosyal belediyecilikte ciddi bir yol kat eden Büyükşehir, Hz. Amine Yetim Koordinasyon Merkezi’yle 3 bin […]

GÜNLÜK BURÇLAR

YOL DURUMU