Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

ŞEHİTKÂMİL’DE MİLLİ HEYECAN

Şehitkamil Belediyespor kulübü Milli takımlara sporcu göndermeye devam ediyor.

Bünyesinde Karate, Takwondo ve Bilek Güreşi branşlarında Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonları bulunduran yeşil – siyahlı kulüp, alt yapısına verdiği büyük önemin ve spor okullarında verdiği kaliteli eğitimin meyvesini milli takım kamplarına davet edilen sporcularıyla alıyor.

Taekwondo branşında Yıldız erkekler kategorisinde 33 Kg Muhammet Batuhan Çiftçi Türkiye Taekwondo Federasyonun 07- 22 Ocak 2011 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenecek Yıldızlar Mili Gelişim Kampına davet edildi.

AVRUPA ŞAMPİYONASIN DA ÜLKEMİZİ BAŞARI İLE TEMSİL EDECEK

Kırmızı-siyah kuşaklı sporcu Muhammet Batuhan Çiftçi, Tekirdağ ilinde yapılan Türkiye şampiyonasında gösterdiği başarılı performansı ile 10-15 Temmuz tarihlerinde Samsunda yapılacak Türkiye Şampiyonasında dereceye girerek Avrupa şampiyonasında ülkemizi ve Gaziantep’imizi başarı ile temsil etmesi bekleniyor. Kamp öncesi yapılan son antrenmana katılan Şehitkamil Belediyespor kulüp Başkanı Musa Yıldız sporcularının yıldızlar milli gelişim kampına davet edilmesinden büyük mutluluk duyduklarını sporcularının ilerleyen dönemlerde ilimizi ve ülkemizi yapılacak turnuvalarda başarı ile temsil edeceğine inançlarının tam olduğunu belirtti.

Etiketler:
983 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?