Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

SEMİR STİLİC MEDİCAL PARK’TA SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Gaziantepspor’un Ukrayna’nın Carpaty Liviv takımından transfer ettiği başarılı orta saha oyuncusu Semir Stilic Medical Park Gaziantep Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Gaziantepspor’da transfer çalışmaları sürerken, Bosna Herkes Milli takımında orta saha oyuncusu Semir Stiliç kendisini Kırmızı Siyahlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Ukraynanın Carpaty Liviv takımında forma giyen Stiliç Medical Park Gaziantep Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.  Sabah saatlerinde sağlık kontrollerini yaptırmak üzere Medical Park Gaziantep Hastanesine gelen 25 yaşındaki deneyimli orta saha oyuncusu Kardiyoloji, Ortopedi, Radyoloji, Dâhiliye ve Göz Kliniklerinde muayeneden geçirildi.

Genç oyuncunun Sağlık kontrollerinde olumsuz bir duruma rastlanmadığı ve dünkü Galatasaray maçını tribünden izlediği öğrenilirken, genç oyuncu, Gaziantepspor’un performansını beğendiğini ve önümüzdeki haftalarda daha iyi bir performans ortaya koyacağına inandığını kaydetti. Stilic, neden bir Türk takımını tercih ettiğinin sorulması üzerine ise şunları aktardı:

Türkiye 1. Futbol Liginin kaliteli bir lig olması ve Milli Takımdan arkadaşlarımın burada bulunması Gaziantepspor’u tercih etmemde etkili oldu. Kariyerim açısından iyi olacağına inandığım için Gaziantepspor’a geldim. Takımıma katkıda bulunmak ve başarılı olmak için elimden geleni yapacağım.

Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Müdürü Dr. Sadreddin Haksal da, efor testi sonrasında genç oyuncuya başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler: » » » »
337 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?

BENZER HABERLER

Gazetemiz
167.sayı

167.sayı

Gazetemiz
162.sayı

162.sayı

Gazetemiz
161.sayı

161.sayı

Gazetemiz
144.sayı

144.sayı

Gazetemiz
119.sayı

119.sayı

Gazetemiz
15.sayı

15.sayı