Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

ŞÖLEN’DEN BAYRAMA ‘LOKKUM’ GİBİ LEZZETLER

Kurban Bayramı’nda sevdiklerinizle sohbetlerinizi Şölen’in yeni lezzeti ‘Lokkum’ tatlandıracak. Antep fıstıklı, frambuazlı, portakal çiçekli ve güllü lokumun çikolata ile kaplanmasıyla enfes bir lezzete dönüşen Şölen Lokkum, evlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Şölen, Kurban Bayramı’nda misafirlerinize unutulmayacak bir lezzet sunuyor. Şölen’in yeni ürünü çikolata kaplı Lokkum, geleneksel lokum lezzetini modern bir sunum ve sıra dışı tatlarla evlere taşıyor.

Türk mutfağının başrol oyuncularından biri olan fıstık, Lokkum’un da baş tacı olacak. Alışılagelmişin dışında lezzetleri denemeyi sevenleri de unutmayan Şölen, Lokkum’u frambuaz, portakal çiçeği ve güllü olarak farklı tatlarla da satışa sunacak.

Lokkum, ayrıca direkt ikrama hazır farklı kutusu ve içindeki kristal kürdanlı sunumuyla da ikram ederken keyifli anlar yaşatacak. 350 gr’lık kutu içinde 25 adet çikolata kaplı lokum bulunan Şölen Lokkum’un fiyatları çeşidine göre 8.5 TL-10.5 TL arasında değişiyor.

Etiketler: » » » » »
611 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?