SON ON YILIN DEĞİŞMEYEN YÜZÜ | Narkoz Haber
Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

SON ON YILIN DEĞİŞMEYEN YÜZÜ

Hareketli Manşet - 10 Aralık 2011 10:59 A A

Nizip Ticaret Odası  tarafından düzenlenen Ekonominin mozaik taşları vergi ödül töreninde, Kurumlar Vergisi dalında plaket alan Bilal Çeker son on yılın değişmeyen yüzü oldu.

Nizip Ticaret Odası tarafından geleneksel hale getirilen vergi ödül töreninde Kurumlar Vergisi dalında Öz Volkan Petrol Ürünleri Nakliyat ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti adına Baba Mehmet Seyit Çeker üçüncü olurken oğlu Bilal Çeker  Çek- Pet Petrol Ürünleri İnşaat ve Tic. Ltd. Şti adına birinciliği aldı.

Son on yılın değişmeyen yüzü Bilal Çeker; “Devlete vergimizi vermekten mutluyuz. Kurumlar Vergisi dalında son on yılda birinciliği kaptırmıyorum. Ama asıl mesele ülkemize ne kadar faydalı olabildiğimizdir. Kazancının belli bir kısmını devlete vergi olarak vermek her iş adamının ve ticaret erbaplarının görevidir. Nizip büyüyen ve gelişen bir ilçemiz. Bu töreni her yıl düzenleyen ve bizleri bu ödüle layık gören Nizip Ticaret Odasına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 75 kez okundu.
Hareketli Manşet - 10:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU