Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

SONAX’LA OTOMOBİLİNİZ İLK GÜNKÜ GİBİ

Dünya çapında bir firma olan ve Türkiye’de 95 bayisi bulunan SONAX firmasının Gaziantep Bölge Müdürü Levent Ural; Türkiye’de bulunan 95 bayi içerisinde en iyi hizmet veren 3’üncü bayi olduklarını, sürücülerin gönül rahatlığı ile araçlarını SONAX’a teslim edebileceklerini söyledi.

Gaziantep Bölge Müdürü Levent Ural SONAX’ın dünya çapında Alman menşe-i bir firma olduğunu İbrahimli’de 500 m2 kapalı, 1000 m2 açık alan ile Mercedes Koluman Yetkili Servisinde Gazianteplilere en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını söyledi. Ural; “ son zamanlarda müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen işlem araç kaplama işlemi. Müşterilerimiz daha ziyade beyaz rengi tercih ediyorlar ve siyah renkli araçlarda da büyük oranda beyaza dönüş var. Dijital ortamda yaptığımız bu işlemi iki günde bitiriyoruz ve 3 yıl garanti veriyoruz. Ayrıca aracınızın değeri de düşmüyor. Bu uygulamamızan yanında Sonax olarak komple uygulamalarımız, boya temizleme ve parlatma, detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, sıfır araç uygulamaları, cam film uygulamaları, sigara-deri yırtığı gibi mini onarımlarımız ve yıkamalarımız mevcut.

YÜZDE YÜZ STERİLİZASYON

Araçların iç temizliğini biz ozonlama sistemi ile yapıyoruz ve aracınızın içini %100 ameliyathane sterilizasyonuna getiriyoruz. Zaten bizim sloganımızda Sonax’la otomobiliniz ilk günkü gibidir. Yeni aldığınız aracınız öyle kalsın, eski aracınız da ilk günkü gibi olsun diye böyle bir slogan kullanıyoruz. Özellikle boya koruma uygulamalarında çok ciddi kampanyalarımız olması nedeniyle çok talep oluyor. Bununla beraber cam film uygulamalarımız da çok rağbet görüyor. Sonax garantileri Türkiye’nin her tarafında geçerli, Network sistemine geçtiğimiz için aracınızın kaydı bütün bayilerimizde görülür ve gerekli işlem yapılır.

SONAX SHOPLAR 2012 YILINDA HİZMETE GİRİYOR

2012 yılında SONAX Shop’lar kurulacak. Aksesuar ürünleri, temizlik ürünleri ve diğer ürünlerimizi müşterilerimiz kendisi alıp uygulayabilecek. Bu Shop’lardan bir tanesi de Gaziantep’te açılacak. Özellikle otomobillere atılan kokular araçların boya aksamına zarar çok zarar veriyor. Bizde aracınız ilk günkü gibi olsun sloganımız nedeniyle değişik ve aracınıza hiçbir zarar vermeyen, güzel bir kokusu olan ürün hazırladık. Bu ürüne şu an için çok büyük bir talep var ve yetiştirmekte zorlanıyoruz. Açılacak olan Shoplarda bu ürünümüzün de satışı yapılacak.

ARABANIZIN RENĞİNİ  KOLAYLIKLA DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Ayrıca arabalara kaplama uygulayabiliyoruz. Yani arabanızın rengini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kaplamada müşterilerimize üç yıl garanti veriyoruz. Son zamanlarda siyah arabaları beyaza kaplamak moda oldu. Mesela son olarak Pocsche arabayı sarıya kapladık. Türkiye’nin her yerinde uygulanan bu yöntemi de Gaziantep’te yapabiliyoruz. Eğer arabanızın rengini değiştirmek istiyorsanız bize ulaşın.

1753 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?