Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık
29 Kasım 2011

TOYOTA TEST SÜRÜŞÜ HAFTASI KUTLANDI

Muhittinoğlu Toyota Plaza’da 19-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen Toyota Test Sürüşü Haftasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Muhittinoğlu Toyota Test Sürüşü haftası nedeniyle Toyota Plazada düzenlenen kokteyle çok sayıda Toyota sever katıldı. Test sürüşüne katılan vatandaşlar Toyota’ya tam not verdi.

Satış sorumlusu Barış Güllüoğlu, Gazetecilerin  kış ayının gelmesi ile araba satışlarınız düşüyor mu sorusuna; “Hayır. Biz her sezon alternatifi olan bir firmayız. Toyota’ya binen bir daha Toyota’dan ayrılamaz. Test sürüşünde de gördüğünüz gibi talep çok fazla! Bu memnun bizim başarı grafiğimizin göstergesidir” cevabını verdi.

Her yıl düzenlenen test sürüş haftası bu yılda geçen yıllarda olduğu gibi yoğun ilgi vardı diyen yetkililer “Toyotaya gelin bir test sürüşü de siz gerçekleştirin” diyerek Gaziantepli vatandaşlara seslendi.

Personelin güler yüzü ve kaliteli hizmet anlayışına hayran kalan Toyota severler verilen kokteylin ardından test sürüşü ile Toyota Marka arabaları test etti.

Etiketler:
1060 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?