TS'Lİ BALIK SATIŞA ÇIKTI | Narkoz Haber
Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

TS’Lİ BALIK SATIŞA ÇIKTI

Spor - 01 Kasım 2011 20:50 A A

Doğuştan, Fanatik Trabzon Sporlu Discus Balığı sahibi Tolga Salur tarafından satışa çıkarıldı.

Üzerinde “TS” harfleri bulunan, renkleri bordo-maviye benzeyen Discus cinsi balığını Trabzonspor taraftarlarına satmak isteyen Tolga Salur sahibinden.com’a ilan vererek satışa çıkardı. Tolga Salur: “Balığım yaradılıştan Trabzonsporlu. Bu nedenle kendisine sahip çıkacak ve kendisine değer verecek çok taraftar olduğuna inanıyorum” dedi. İlanın ilham kaynağı ise sahibinden.com’da yer alan “ilginç ilanlar” bölümü oldu.

sahibinden.com’da yer alan “İlginç İlanlar” bölümünün kendisine ilham verdiğini söyleyen Tolga Salur, satmak istediği balığa tam 1 yıldır bakıyor. Adının ve soyadının baş harflerinin de (T.S.) Trabzonspor’u çağrıştırdığını söyleyen Salur, balığının üzerindeki “TS” harflerini ve bordo-maviyi çağrıştıran rengini 10 gün önce fark edince bu ilanı vermeye karar vermiş. Akvaryumunda ayrıca 5 yıldır baktığı kırmızı renkli yine Discus cinsi bir balığı daha olduğu bilgisini veren Salur, bu türün özel bir bakım istediğini vurguluyor. sahibinden.com’da yayınladığı ilanla bordo-mavili balığını 10 bin TL’den satışa çıkaran Salur, şimdi Trabzonspor taraftarlarından gelecek teklifi bekliyor.

Bu haber 113 kez okundu.
Spor - 20:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU