Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

TÜMSİAD Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı yapıldı

Tüm sanayici ve İşadamları Derneği ( TÜMSİAD) Güneydoğu Anadolu Bölge toplantısı Gaziantep şubenin ev sahipliğinde Zeynep Hanım Konakları’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya TÜMSİAD Kurucu Başkanı Mehmet Yıldırım, TÜMSİAD Güneydoğu Anadolu Bölge başkanı Feyzullah Abken ve Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Batman, Nizip, Siirt, Şanlıurfa TÜMSİAD Şube Başkan ve Başkan Yardımcıları katıldı.

TÜMSİAD Genel Başkan Yardımcısı ve Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Feyzullah Abken başkanlığında yapılan toplantıda TÜMSİAD Genel Merkezi tarafından hazırlanan şubelerin daha etkin çalışmasını ve koordinasyonunun sağlanmasına yönelik çalışmaların sunumu gerçekleştirildi.

Ayrıca toplantıda TÜMSİAD’ ın Güneydoğu Anadolu Bölge çalışmaları, faaliyetleri, komisyon etkinlikleri gibi konuların istişare edildi. Alınan kararlar çizgisinde çalışmaların hız kazanması görüş birliğine varıldı.

Şubelerin faaliyet raporlarının sunulduğu toplantıda, TÜMSİAD Kurucu Başkanı Mehmet Yıldırım ve TÜMSİAD Güneydoğu Anadolu Bölge başkanı Feyzullah Abken faaliyetlerin daha verimli olması noktasında görüşlerini açıklamasının ardından toplantı sona erdi. .

Etiketler: » » » » »
652 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?