TÜRKİYE ATALARINA İHANET EDEREK BİZANSLAŞIYOR MU? | Narkoz Haber
Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

TÜRKİYE ATALARINA İHANET EDEREK BİZANSLAŞIYOR MU?

Nurullah Aydın - 02 Aralık 2011 21:33 A A

ABD_İngiltere ve Fransa’ının Yeni Ortadoğu düzeni vizyonu son aşamasına girmiş durumda. Afganistan ve Irakın işgali ile başlayan Tunus, Libya, Yemen, Mısır’la devam eden süreçte Suriye ve İran hedef tahtasında son aşama ise tabi ki Türkiye.

İslam ülkeleri kaos içinde. Kardeş kardeşi din adına, özgürlük adına, demokrasi adına öldürüyor. Kentleri yakıyor, yıkıyor, yağmalıyor. Ama petrol zenginlikleri, birikmiş dövüzleri batınn eline geçiyor, farkında değil. Bu derece gaflet  içinde olan halklar iken, Türkiye batı adına hareket ediyor. Ne acı! Yüzyıllar boyunca batıya karşı Ortadoğu’yu, Kuzey Afrika’yı koruyan, uğruna yüzbinlerce evladını feda eden Türkiye, şimdi işgalcinin yağmacının vandalistin, emperyalistin emrinde!

Türkiye Bizanslaşırken, batı, yüzyıllardır kurduğu hayallerinin gerçekleşeceğinin sevinci içinde.

ABD-İngiltere; Türkiye’de oluşturduğu İslamcı, dinci, münafık, şaşkın liboş, dönek solcu sahte milliyetçi koalisyon iktidarıyla atalarının emanetine ihanet ettirmeye yöneltmiştir.

Türkiye ve komşu ülkelerde terör can almaya devam ediyor. Ancak yeminli devşirme, dönme dinci ve ikinci cumhuriyetçiler bayram ediyor.

CHP ve MHP; Demokrasinin boynuna ip geçirmekten kurtardıklarını zannederek muhalefet yapıyormuş gözükerek ahkam kesmekten memnunlar.

İş adamları da memnun. Halk yoksullaşırken, servetlerine servet kattıkları düzenin devam edeceği için.

Sokaktaki gariban da memnun. Neden? Bir lokma ekmeğe razı olduğu için, kanaat sahibi olduğu için, fasık ve münafık mümin ayrımı yapacak bilgi ve ferasete sahibi olmadıkları için, tarih bilincinden uzak oldukları için, bilimden habersiz oldukları için,

Dikkat ettiniz mi?  Yeni meclis her türlü defolu, sabıkalı suçlu tiplerle yenilendi. Son derece heyecansız, coşkusuz, ruhsuz çoğunluk.

Kimisi soruşturmadan kurtulmanın, kimisi sülalesinin ölünceye kadar nemalanacağı yere kapak attığı için mutlu ve sevinçli. Emireri tiplerden seçilenler, el kaldır indir, at imza ile salla başı al maaşına odaklandılar aynen öncekiler gibi.

Peki; jeopolitik ve jeostratejik konumu itibariyle çok yönlü politikalar uygulaması gereken Türkiye’nin bölgesel ve küresel aktör olması konusuna ilişkin bir öngörüler var mı? Yok.

Türkiye; bir psikolojik örtülü savaş ortamındadır. Irki, dini, etnik, mezhep aidiyeti öne çıkartılarak, Türkiye’nin ortak dokusu parçalanmaya başlamıştır.

Avrupalıların silahla bir türlü ele geçiremedikleri Anadolu toprakları, silahsız işgalle ele geçirilmiş bulunuyor. Yer altı ve yerüstü kaynakları, yabancılarca ele geçirilmiştir.

Siyasetçiler, aydınlar, akademisyenler, gazeteciler; yabancı ülkelerin sözcülüğüne soyunmuşlar, zihin kirliliğinde araç haline gelmiştir. Beyinler işgal edilerek Türkiye’de egemenlik kurulmuştur.

Ne yazık ki; çıkarcı liboş, dönek solcu, şaşkın milliyetçi, münafık İslamcılar, özgürlükçü, demokrat, muhafazakar kimliği altında bu gizli ve sinsi ihanet yapılanması başarılmıştır.

Batı’nın İslamı ayrıştırma projeleri yürürlüktedir. Ilımlı İslam projesi, Dinler arası diyalog projesi, Medeniyetler ittifakı altında eyaletleşme’ye adım adım gidilmektedir.

Kimliksizlerin çığırtkanlığı altında açık ve örtülü ABD’nin gizli operasyonları ile ABD işgalleri devam etmektedir.

ABD’nin darbe okulları; ülkelerde kaos meydana getirmek üzere eleman yetiştirmektedir.

ABD’nin yeni dünya düzeni senaryosu  ile Dünya’yı yönetenler Haydut devlet ve batık/güçsüz devlet ayrımı yaparak  kanlı vahşeti medeniyet  diye sunmaktadırlar.

Batı emperyalizmine karşı dik duruşun öncüsü Türkiye’de Zihinler işgal altına alınmıştır.

Varolan savaşların teknik sahaları da geliştirilerek psikolojik yönden yıpratma veya bıktırılma yöntemi uygulanmaktadır.

Bunun içinde; Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğini sağlayan  ortak değerlerini parçalamaya yönelik operasyonlar yapılmaktadır.

Türkiye sevdalıları; ABD-İngiltere-Fransa şer üçgeninin emirerleri olan fasık ve münafık işbirlikçi tipleri tanımalı, bilmeli ve Türk Milleti’ne anlatmalıdır.

Günün Sözü: En tehlikeli insan, yalancı olan yalakalık genine sahip olan insandır.

Bu haber 44 kez okundu.
Nurullah Aydın - 21:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU