Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık
01 Kasım 2011

UĞUR AVM KIŞ SEZONUNU AÇTI

Modern mimarisi, alternatif ve geniş alışveriş seçenekleri ile Gaziantep içinde tek Outlet AVM olan Uğur Outlet AVM yapmış olduğu indirimler ile vatandaşların yoğun ilgisini çekiyor.

Güçlü markaların ürünlerini uygun fiyatlarla sunan Uğur AVM mağazalarında; sezon ürünleri, önceki sezon ürünleri, stok fazlası ürünler ve sadece Outlet için üretilen özel üretim ürünleri bulunduruyor. Gaziantep’in tek OutletAVM’si olanUğur Outlet Center İşletme Müdürü Kasım İyihasırcı; Outlet olmanın verdiği avantajlar doğrultusunda sürekli olarak indirim yaptıklarını, vatandaşların son zamanlarda olan yoğun ilgisinden memnun olduklarını söyledi. İyihasırcı ;buraya hafta için ortalama günlük 1600, hafta sonu ise günlük 2400 civarında müşteri gelmektedir. Buraya gelen vatandaşlarımızın yüzde 50’ye yakını buradan mutlaka alışveriş yapar. Mevcut kampanyalarımız vatandaşa çok cazip geliyor ve buraya daha ziyade gerçekten alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar geliyor.

KIŞ SEZONU AÇILDI

Zemin ve otoparkla beraber dört katlı olan modern binamızda 28 adet mağazamız bulunmaktadır. Bünyemize yeni firmalar eklemeye çalışıyoruz, eksikliklerimizin olduğunu biliyoruz tabiî ki . Bu arada kış sezonunu açtık, çok uygun ve indirimli ürünlerimiz mevcut. Vatandaşlarımıza mutlaka Uğur AVM de bulunan mağazaları gezip kaliteli ürünleri ucuza almanın mutluluğunu yaşamaları gerektiğini söylemek istiyorum.

SÜREKLİ İNDİRİM

Bizim Outlet olarak en önemli özelliğimiz yüksek oranlarda indirim yapabiliyoruz. Yüzde yirmilerden başlayan ve yetmişlere kadar olan indirim oranlarımız gerçekten çok cazip. Buraya gelen müşterilerimizin fiyatları gördüklerini çok şaşırıyorlar. Buraya gelen kişiler fiyatları gördüklerinde alışveriş yapmadan çıkmıyorlar, Uğur AVM’ye insanlar gerçekten alışveriş yapmak için geliyorlar.

Etiketler:
1084 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?