ÜLKÜ OCAKLARINDAN NARKOZ HABER GAZETESİNE ZİYARET | Narkoz Haber
Az bulutlu
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

ÜLKÜ OCAKLARINDAN NARKOZ HABER GAZETESİNE ZİYARET

Editörün Seçtikleri - 02 Aralık 2011 22:25 A A

Gaziantep Ülkü Ocakları Başkanı Murat Güzel ile yardımcıları Faruk Mersin, Oğuz Çoban, İlker Kızıklı, Halil İbrahim Özcamus, Faruk Öztürk, Basın Yayın Masası Başkanı Abdullah Tahir  Narkoz Haber Gazetesi’ni ziyaret etti.

Gaziantep Ülkü Ocakları Başkanı Murat Güzel Narkoz Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Mezine Sırakaya’yı ziyaret etti. Gazetenin yeni olmasına rağmen doğru habercilik ve tarafsız yayın hayatının devamı konusunda temennilerini ileten Murat Güzel gündeme ilişkin soruları da yanıtsız bırakmadı. Milliyetçilik, birlik ve beraberlik ruhunu derinden yaşayan ve yaşatan bir kuruluşta başkanlık yapmanın zor fakat bir o kadar da gururlu olduğunu belirten Güzel bedelli askerlik konusunda; “Cebinde parası olmayan vatandaşın suçu günahı ne? Vatan toprakları sadece fakir vatandaşların değil hepimizin! Bu toprakları da korumak hepimizin görevidir. Bana göre askerliğin bedeli olmaz. Omuzumuzda ki yükün ağırlığını ve vebalini taşıma görevini üstlendiğimden bu yana bize düşen ne varsa yapmaya çalıştık. Gaziantep’teki gençlerimizi, milli ve manevi değerlerle donatıp 2023’ün Lider Ülke Türkiye ideali ışığında yetiştireceğimize söz veriyoruz” dedi.

VAN DEPREMİNDE HÜKÜMET SINIFTA KALMIŞTIR

Van depreminde hayatını kaybeden vatandaşlara başsağlığı kalanlara da Allahtan sabır diliyorum diyen Güzel; “Hükümet Van Depreminde sınıfta kalmıştır. Organizasyon yetersizliği ve Kızılay’ın zamanında yardım ulaştıramaması vatandaşı mağdur etmiştir. Van’da ki durum bugünde aynıdır. Çözüm vatandaşların göç ettirilmesi ile son bulmayacaktır. Devletin bir an evvel durumu tekrar gözden geçirip kalıcı çözüm üretmesi gerekmektedir. Göçün yaşandığı illerde de büyük sıkıntılar yaşanacağı aşikardır” dedi.

Narkoz Haber Gazetesi’ne çok teşekkür ediyorum. Çünkü her görüşe mesafeli yaklaşan ve eşit yer vermeye çalışan gazetenizin hassasiyetine önem veriyoruz. Bu sebeple de sizleri ziyaret etmek istedik. Gaziantep’in buna ihtiyacı var diyen Ocak Başkanı Güzel,  bu vesile ile Gaziantep’te çalışan basın mensubu arkadaşlarımızın üstlendikleri görevin ne kadar zor olduğunun bilinciyle kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum dedi.

Bu haber 346 kez okundu.
Editörün Seçtikleri - 22:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU