ÜLKÜCÜLERDEN BAYRAK TEPKİSİ!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÜLKÜCÜLERDEN BAYRAK TEPKİSİ!Diyarbakır’ın Lice ilçesinde meydana gelen, Türk Bayrağının indirilmesi olayına tüm Türkiye’de tepkiler sürerken Ülkücüler Türkiye genelinde “Bayrağa Saygı” yürüyüşü düzenledi.

2. Hava Kuvveti Komutanlığı’nın bahçesinin duvarından atlayarak Türk bayrağını indiren gruba Gaziantep Ülkü Ocaklarından da tepki geldi.

Gaziantep Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nın düzenlediği “Bayrağa Saygı” yürüyüşünde ülkücüler dev Türk Bayrağı açtı. Yürüyüşe MHP İl Başkanı Ali Muhittin Taşdoğan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Doğan, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Merve Tanrıöver, Kamu Sen İl Temsilcisi Kemal Kazak, Türk Eğitim Sen İl Temsilcisi Bekir Avan çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Kırkayak Parkı’nda toplanan kalabalık, sloganlar atarak Yeşilsu’daki Şehitlik Anıtı’nın önüne yürüdü. Terör örgütü aleyhine sloganlar atan gençlere, bazı vatandaşlar ev ve arabalarından destek verdi. Şehitlik Anıtı’nın önünde okunan İstiklal Marşı’nın ardından konuşma yapan Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanı Mehmet Doğan, “Siyasi iktidarın bölücülerle yürüttüğü müzakerenin, terörü durdurmadığı gibi daha çok şımarttığına dikkat çekerek Bölgede Türk devletinin etkisinin giderek azaldığını dile getirdi.

“BAYRAĞIMIZ BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SİMGESİDİR”

Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Doğan, Bayrağımızın bağımsızlığımızın simgesi olmasının yanı sıra ‘şerefimiz ve namusumuzdur’ diyerek “Bölgede devletin etkisi azalmakta ve terör örgütü her geçen gün şımarmaktadır. Böyle giderse, önümüzdeki günlerde çok daha vahim gelişmelerin yaşanabileceği anlaşılmaktadır. Türk milliyetçileri, yaşanan bu ihanet sürecini en kısa zamanda hesabını sormak üzere tek tek not etmektedir. Bu zillete sessiz kalan herkes, günü geldiğinde yüce milletimizin önünde hesap verecektir. Bölücü örgüt mensupları gayet rahat bir şekilde yol ve kimlik kontrolü yapmaktadır. Dağda, tepede örgüt paçavraları dalgalanmaktadır. Diyarbakır- Bingöl kara yolu günlerdir kapalıdır. Askerin ve polisin müdahalesi biber gazı sıkmaktan öteye geçememektedir. Devletin varlığının ortada olmaması hasebiyle bölücüler bölgeyi kontrolleri altına almış vaziyettedir. Bardağı taşıran son damlanın bir grup teröristin 2. Hava Kuvveti Komutanlığına bağlı bir askeri alana girerek, Türk bayrağını indirmesi olmuştur.

ÜLKÜCÜLERDEN BAYRAK TEPKİSİ!“SİYASİ İKTİDAR ŞEREFİNE VE NAMUSUNA GÖLGE DÜŞÜRMÜŞTÜR”

Yüksek güvenlikli bir alan olan 2. Hava Kuvvet Komutanlığında bu hadisenin meydana gelmiş olması da olayın vahametini artırmaktadır. Böylesi bir ihmal ve aczi yet asla kabul edilemez. Bayrak, Türk Milleti için her şeyden kutsal olan ve uğruna milyonlarca şehit verilen bir değerdir. Bayrağımız, bağımsızlığımızın simgesi olmanın yanı sıra bizim şerefimiz ve namusumuzdur. Bu şerefe ve namusa leke düşürmek hiç kimsenin hakkı ve haddi değildir. Bayrağa uzanan o elleri kırmayan ve bu duruma sessiz kalan siyasi iktidar, aynı zamanda kendi şerefine ve namusuna da gölge düşürmüştür.”

“CANIMIZ TENDE OLDUĞU MÜDDETÇE…..”

Yıllarca Milli ve Dini duygularını istismar ederek senden oy alan siyasi iktidar, din ve devlet düşmanı bölücülerle aynı yolun yolcusu olarak ilerlemektedir. Atalarımızın uğruna kanını sebil ettiği bayrağımız, hükümetin göstermiş olduğu zafiyetten dolayı öz yurdumuzda hain ellerce indirilmektedir. Bu ihanet sürecine tepkisiz kalma ve oy vermiş olduğun iktidardan bunun hesabını sor! Türk milliyetçileri, yaşanan bu ihanet sürecini en kısa zamanda hesabını sormak üzere tek tek not etmektedir. Bu zillete sessiz kalan herkes, günü geldiğinde yüce milletimizin önünde hesap verecektir. Bayrağımıza el uzatan şerefsizler ve indirilmesine müsaade edenler elbette bunun bedelini ödemekten kaçamayacaktır. Türk’ün bayrağına uzanacak eli kırarız. Türk’ün vatanına dikilecek gözü çıkarırız. Türk’ün şerefine uzanacak dilleri koparırız. Hiç kimse Türk milliyetçilerini aşmadan, Türkiye üzerinde hesap yapabileceğini sanmasın. Bizim canımız tende olduğu müddetçe Türkiye bir Türk yurdu olarak varlığını sürdürecektir. Türkiye’de hainler olduğu müddetçe bozkurtların mücadelesi bitmeyecektir!”

“NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” dedi.

Kırkayak Parkı’nda toplanan kalabalık slogan atarak olaysız bir şekilde dağıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
kahkaha
Kahkaha
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
susuyorum
Susuyorum
0
_zg_n
Üzgün
0
a_l_yorum
Ağlıyorum
0
sinirli
Sinirli
0
alk_
Alkış
0
be_enmedim
Beğenmedim
ÜLKÜCÜLERDEN BAYRAK TEPKİSİ!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mahmood Coffee
Uygulamayı Yükle

Uygulamayı yükleyerek, cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web sitemize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Giriş Yap

Gaziantep Haber, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin