logo

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık
96 Kez Görüntülendi.
Vajinismus nedir?

Vajinismus nedir?  Vajinismus tedavisi var mıdır?

Defa Life Hospital Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Şeyma Fadıloğlu, Narkoz Sağlık Dergisinin hazırlamış olduğu “Sağlıklı Sohbetler” programında Mezine Sırakaya’nın konuğu oldu.

Gebelik taramalarında adını sıkça duyduğumuz Down Sendoromu nedir ? Toplumda Down Sendromu ile ilgili yaygın olarak doğru bilinen yanlışlar nelerdir ? Gebelikte Downs Sendromuna ilişkin yapılan testler nelerdir ? Bu tür testler her gebeye yapılır mı, kişi buna nasıl karar vermeli? Gaziantep Haber

Gebelikte yapılan taramaları nedir? Bu testler hangi hastalar için ne zaman önerilir?, Gebelikte şeker tanısı konulan hasta nasıl tedavi edilir? Vajinismus nedir? Vajinismus tedavisi var mıdır?

Diyabetik gebede, gebelik sonrası şeker gelişebilir mi ?

Covid 19 gebede daha ağır seyreder mi?, Covid olan gebede bebeğe geçiş söz konusu mu?, Covid aşıları gebelik planlayan kadınlar ve gebe kadınlara güvenilir mi?, Covidli gebe doğum yaptığında bebeği ayrı tutmalı mı, Anne bebeği emzirebilir mi?, Peki emzirme yoluyla bebeğe SARS-COV 2 geçebilir mi?, Emziren anneler için Covid aşısı güvenli mi?

Vajinismus nedir?,  Vajinismus nedenleri nelerdir?,  Vajinismus sadece kadınlara ait bir problem midir?,  Günümüzde vajinismus problemi olan hastalar ne gibi hatalar yapıyorlar?, Vajinismuslu kadın cinsel istek duyar mı?,  Vajinismusta yanlış bilinen tedaviler nelerdir?,  Vajinismus tedavisi için nasıl bir yol çizilmelidir?

Gaziantep Sağlık

Etiketler: » » » » » »
Video Hakkında Yorumunuzu Yazın
7+7 = ?