Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Winmar’ın kompozisyon yarışmasında il birincisi oldu

Winmar Hipermarket’in ‘Çanakkale Zaferine Özel’ düzenlediği kompozisyon yarışmasında Özel Emine Nakıboğlu İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Furkan Yılmaz il birincisi oldu.

Winmar Hipermarket öncülüğünde Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gaziantep İl Emniyet  TDP Şube Müdürlüğü, Muharip Gaziler Derneği Gaziantep Şubesi, Gaziantep Şehit Aileleri Derneği, Narkoz Haber Gazetesi, Timaş Yayınları ve Özel Erdem Okulları’nın katkılarıyla “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimiz” konulu düzenlenen kompozisyon yarışmasına 4 ayrı kategoride toplam 900 öğrenci katıldı. Yarışmaya ’Çanakkale’ başlıklı kompozisyonuyla katılan Özel Emine Nakıboğlu İlkokulu öğrencisi Furkan Yılmaz, 3’ncü ve 4’ncü sınıflar kategorisinde Gaziantep birincisi olarak 150 TL’lik hediye çeki ve başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Müdür Yardımcısı Mehmet Genç, yarışmalarda başarı elde etmenin, öğrenciler arasında başarı ve özgüveni artırdığını söyledi. Genç, “Öğrencimizi bu başarısından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

Etiketler: » »
672 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?