logo

MHP’NİN YENİ BAŞKANI MUHİTTİN TAŞDOĞAN OLDU

Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevi 21 Nisan 2014 tarihinden itibaren Uz. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan’a verildi.

Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevinden istifa ederek Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Mustafa Erzin’den boşalan koltuğa oturan Mehmet Doğan görevinden istifa etti.

Gaziantep’te yapılan yerel seçimlerde oy oranını arttıran Milliyetçi Hareket Partisinin yeni başkanı Uz. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan oldu.

Gaziantep’e yakışır, Türk Milliyetçilerine Yakışır bir yönetim sergileyeceklerini belirten Taşdoğan eski İl Başkanı Mehmet Doğan’a teşekkür ederek,

“Sayın Genel Başkanımız 30 Mart 2014 yerel seçimler sonrası ilk ziyaretini Söğüt ve Domaniç’e yaptı ve seçim startını verdi. Milliyetçi Hareket Partisi 2015 genel seçimleri için hazırlıklarına başladı ve biz ülkeyi yönetmeye talibiz. Ülkeyi yönetmeye talip bir partinin Türkiye’nin 6. Büyük şehrinde gereken her türlü çalışmayı, bizden beklenen her tür hizmeti yapmaya Allah’ın izniyle talibiz ve yapabilecek kadromuz hizmetimiz çok şükür mevcut. 40 yıllık bir siyasi hareketin içerisinden gelmekteyiz, birçok seçim gördük ve seçimlerde tecrübeler kazandık. Ekibimiz yani yeni yönetimimiz kongreyle gelmiştir. Eski yönetim yine görevine devam edecek ancak il başkanımız Mehmet Doğan Bey kendi özel nedenleri sebebiyle görevinden ayrılmıştır. Bundan sonraki süreçte önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimi ve genel seçimleri yine hep birlikte atlatacağız. Gaziantep’e yakışır, Türk Milliyetçilerine yakışır bir yönetim ve idare şekli sergileyeceğiz ”dedi.

Taşdoğan, hafta sonu Gaziantep ve Oğuzeli belediyesini ziyaret etmesi beklenen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi karşılamaya hazırlanıyor.

ALİ MUHİTTİN TAŞDOĞAN KİMDİR?

ALİ Muhittin Taşdoğan İslahiye doğumlu olup evli ve 4 çocuk babasıdır.

Gaziantep Sakçagözü İlköğretimden mezun olan Taşdoğan  Lise eğitimini Gaziantep 19 Mayıs Lisesinde tamamladı. 1991-1997 Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2003- 2007 Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi  Anestezi ve Reanimasyon Kliniğini bitirdi. Birçok hastanede görev yapan Taşdoğan şuanda mesleğine özel bir hastane devam etmektedir.

Ortaokul –Lise: Gaziantep Ülkü Ocaklarının ortaöğrenim teşkilatlanması kuruluş ve eğitim faaliyetleri.

1991-1993 Konya Ülkü Ocakları Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Fakülte Başkanlığı

1993-1994 Konya Ülkü Ocakları Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Fakülte Başkanlığı ve Şehir Fakülteleri Başkanlığı

1994-1995 Konya Ülkü Ocakları Selçuk Üniversitesi Üniversite Başkanlığı

1995-1996 Konya Ülkü Ocakları Selçuk Üniversitesi Üniversite Yurtlar Başkanlığı ve Özel Eğitim Başkanlığı

1995-1996 Konya Ülkü Ocakları Basın Yayın Propoganda Masası Başkanlığı

1996-1997 Ülkü Ocakları İç Anadolu Bölge Eğitim Masası Başkanlığı

1996-1997 Ülkü Ocakları Akdeniz Bölge Eğitim Masası Başkanlığı

1997- 1998 Muş Ülkü Ocaklarının yeniden açılışı ve organizasyonu, Muş Kamusen’in yapılandırılması, Muş Belediye Başkanlığı seçim çalışması

1998-1999 Konya Güneysınır TÜRKAV’IN  kurulması ve yöneticiliği

1999 Genel seçimler de Prof. Dr. Sait GÖNEN  Bey’in seçim koordinasyonu

2000-2012 Gaziantep TÜRKAV şubesinin kuruluşu ve yönetim kurulu üyeliği, başkan yardımcılığı. Türk sağlık sen Bünyesinde çeşitli görevler

2007 ve 2011 Genel seçimlerin de Mehmet YAVUZ Bey’in seçim koordinasyonları

2005 den beri devam eden Karakoyunlar Kültür ve Dayanışma derneği başkan yardımcılığı

2012 MHP Gaziantep İl yöneticiliği ve başkan yardımcılığı

Çeşitli Mahalli gazete ve dergilerde zaman zaman peryodik olarak siyasi, sosyal ve sağlık içerikli makaleler.

Mesleki sivil  Toplum Kuruluşlarından Türk Tabipler Birliği, Türk Anestezi ve Reanimasyon Derneği, Yoğun Bakım Derneği, Bilimsel Nöralterapi Derneği üyelikleri.

Etiketler: » » » » » » » »
1597 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?