Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık
22 Kasım 2011

YEŞİL – SİYAHLI EKİP KONYAGÜCÜ’NE KARŞI

Şehitkamil Belediyespor Basketbol takımı Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Konyagücü Basketbol takımı ile karılaşacak. Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde karşı karşıya gelecek yeşil siyahlı ekip hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Bu hafta sonu Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde oynanacak maç aynı zamanda gruptan çıkma mücadelesi veren iki takım içinde önem arz ediyor. Müsabakanın nazırlıklarına yeşil siyahlı ekip büyük bir motivasyonla hazırlanarak zorlu mücadeleyi beklemeye başladı.

Türkiye Basketbol Federasyonunu bu sezon ikinci gruba yükselen takımlara gelecek yıllarda 3. Lige direk katılma hakkı tınacağını belirten Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, gençlerden kurduğumuz ekiple bunu başara bilirsek, altyapıya verilen önemi profesyonelliğe giden yolda ne kadar etkili olduğunu bir kez daha göstermiş olacağız dedi.

Sporcularına güveninin tam olduğunu da dile getiren Yıldız; “ Sporcularımıza güvenimiz tam. Onlar Bölgesel Amatör Ligde, edindikleri tecrübelerle azıl hedefimiz olan gençler kategorisinde Kulübümüzü ve ilimizi daha iyi temsil etmek. Kulübümüz basket bol branşında diğer branşlarda olduğu gibi altyapıda önemli işlere imza atıyor. Bunların gerçekleşmesi elbette tesadüfe dayalı değil. Hepsi plan programlı ve üzerinde uzun emekler harcanarak çalışmaların eseridir. Bu konularda bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür eder taraftarlarımızı bu maça bekleriz” dedi.

Etiketler: »
847 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?