Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

YUMURTA YİYEREK TAM 17 KİLO VERDİ

Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Bülent Serttaş üç ayda her sabah dört yumurta yiyerek tam 17 kilo verdi.

Tecnoplas PVC, yeni reklam  filminin tanıtımı için Gaziantep’e gelen sanatçının kilo verdiği görüldü. Kilolarından nasıl kurtulduğu sorusuna “her sabah dört yumurta yiyerek” cevabını veren sanatçı yeni albümü öncesinde uzun süredir kameralar karşısına çıkmadığını ancak Tecnoplas’ı kıramadığını belirtti.

Tanıtım toplantısına güler yüzüyle renk katan Serttaş “ Tecnoplus zayıflatan reklam” esprisi yaparak “ Tecnoplas reklam filmine evet dedikten sonra kameralar karşısına geçtim ve bana zayıflamam gerektiğini söylediler. Yaşam koçum önderliğinde rejime başladım ve 3 ayda tam 17 kilo verdim. Bu arada konser için 10 gün yurt dışına çıkmam gerekti. İpin ucunu biraz kaçırsam da yeniden rejime devam ediyorum. İlk çekimlere başladığımızda gömleğim tam oturuyordu. Daha sonra yeniden çekime başladık ve arkamdan mandalla tutturduğumuz gömleğim dört parmak büyük geliyor. Bu durumdan çok memnunum yeni albümüm çıkmadan kameralardan kendimi saklıyordum ama Tecnoplas’ı kıramadım” dedi.

Yeni albümünde Gazianteplilere birde müjdesi olduğunu belirten sanatçı, Gaziantep benim uğurlu şehrim ben bu şehir sayesinde çok ekmek yedim ve size olan borcumu sizin için hazırladığım “ANTEPLİ” parçası ile ödemek istiyorum ayrıca yeni albümümde yer alan bir parçaya da Gaziantep’te klip çekeceğim” diyerek Gazianteplilere teşekkür etti.

Her sabah dört yumurta yiyerek başladığı rejimine yaşam koçu önderliğinde devam edecek olan sanatçı yaptığı rejimin detaylarını bir sır gibi sakladı. Kahvaltılı basın toplantısında önünde ki yiyecekleri yememek için kendini zor tutan sanatçı daha fazla kilo vermeye kararlı.

Etiketler: » » » » »
2639 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?