ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMI BAŞLADI | Narkoz Haber
Az bulutlu
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMI BAŞLADI

Eğitim - 01 Kasım 2011 19:19 A A

Emine Nakıboğlu’nda zenginleştirilmiş Eğitim Programı yeni eğitim dönemine başladı.

Üstün Zekalı Öğrenciler için sunulan temel eğitim modellerinden biri olan, Zenginleştirilmiş Eğitim Programı, Özel Emine Nakıboğlu İlköğretim Okulu’nda yeni eğitim- öğretim dönemine büyük coşkuyla başladı.

Güney Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren Özel Emine Nakıboğlu İlköğretim Okulu, Özel Cahit Nakıboğlu İlköğretim Okulu ve Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu’ndan Wisc-R testleri sonucu 4.,5.,6. ve 7. sınıf öğrencileri arasından seçilen yaklaşık 50 öğrenci, yeni eğitim döneminde Zenginleştirilmiş Eğitim Programını heyecanla karşıladılar.Öğrenciler ilk derste öğretmenleri ile tanıştıktan sonra derslerini takip edecekleri, kendileri için hazırlanan atölyelere geçtiler. Veliler ise ZEP Koordine Merkezimizi ziyaret ederek, öğrencilere katkıda bulunma adına ZEP öğretmenleriyle sohbet ettiler. ZEP Programını koordine eden Okul Müdürü Süleyman Eski, programın içeriğini öğrencilere ve velilere sundu.

Zenginleştirilmiş Eğitim Programı hakkında bilgi veren Üretken Düşünce Becerileri Eğitmeni  Rumeysa Sezginer,” ZEP öğrencileriyle paylaşacağımız zenginleştirilmiş ders programının yanında, araştırma-geliştirme programları, müze çalışmaları, koordine merkezi etkinliklerimiz yer alacak.” dedi.

Bu haber 89 kez okundu.
Eğitim - 19:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU