Ziraat Türkiye Kupası’nda hakemler belli oldu !

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’ndaki karşılaşmaları yönetecek hakemleri duyurdu. Galatasaray’ın, sahasında Kastamonuspor ile oynayacağı mücadelede Yiğit Arslan görev alacak.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’nda oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şöyle:

18 Ekim Salı

13.00 Kasımpaşa – Yeni Mersin İdmanyurdu: Muhammet Ali Metoğlu
13.30 Serik Belediyespor – Batman Petrolspor: Fatih Tokail
14.00 Altay – Efeler 09: Burak Olcar
14.00 Ankaraspor – Pazarspor: Serkan Eryılmaz
14.00 Manisa FK – Eynesil Belediyespor: İlker Yasin Avcı
15.00 Çaykur Rizespor – Boyabat 1868: Ömer Tolga Güldibi
17.30 Kayserispor – Iğdır FK Abdullah: Abdullah Buğra Taşkınsoy
20.30 Adana Demirspor – Adıyaman FK: Turgut Doman

19 Ekim Çarşamba

13.00 Kırklarelispor – 52 Orduspor FK: Ramazan Doğanay
13.00 Vanspor FK – Elazığ Karakoçan FK: Burak Kaplan
14.00 Bucaspor 1928 – Artvin Hopaspor: Emre Kaan Çalışkan
14.00 Kırşehir FK – İskenderunspor: Lütfullah Aslan
14.00 24Erzincanspor – Belediye Kütahyaspor: Erhan Kutlu
14.00 Balıkesirspor – Yeşilyurt DÇ Ofspor: Alirıza Altunbakır
14.00 Altınordu – Sapanca Gençlikspor: Erdem Mertoğlu
14.00 Uşakspor – Gümüşhane Sportif Faaliyetler: Tolga Akbaba
14.00 Nazilli Belediyespor – Arnavutköy Belediyespor: Talha Öztürk
14.00 Göztepe – Karaköprü Belediyespor: Ali Yılmaz
14.00 Adanaspor – Orduspor: 1967 Yunus Dursun
14.00 Denizlispor – Ayvalıkgücü Belediyespor: Yalçın Taşkınfurat
14.00 Çorum FK – Esenler Erokspor: Doğu Yılmaz
14.00 Etimesgut Belediyespor – 68 Aksaray Belediyespor: Veli Karakaya
14.00 Ankara Keçiörengücü – Diyarbekirspor: Alper Oran
14.00 Şanlıurfaspor – Karaman FK: Tolga Tugay İnan
15.00 Boluspor – Fethiyespor: Batuhan Gültek
17.00 Samsunspor – Muş 1984 Muşspor: Ayberk Demirbaş
19.00 Hatayspor – Düzcespor: Onur Özütoprak
21.00 Galatasaray – Kastamonuspor: Yiğit Arslan

20 Ekim Perşembe

13.00 Gençlerbirliği – Niğde Anadolu FK: Levent Gümüşdere
14.00 Tuzlaspor – Bursa Yıldırımspor: Alpaslan Şen
14.00 Menemen FK – Bulvarspor: Tolga Sancak
15.00 Yeni Malatyaspor – Ağrı 1970: Gürcan Hasova
17.30 Giresunspor – Amasya FK: Direnç Tonusluoğlu

0
mutlu
Mutlu
0
kahkaha
Kahkaha
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
susuyorum
Susuyorum
0
_zg_n
Üzgün
0
a_l_yorum
Ağlıyorum
0
sinirli
Sinirli
0
alk_
Alkış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Ziraat Türkiye Kupası’nda hakemler belli oldu !

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mahmood Coffee
Uygulamayı Yükle

Uygulamayı yükleyerek, cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web sitemize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Giriş Yap

Gaziantep Haber, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin