Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

ZİRVE’DEN ZİRVEDEKİLERE ZİYARET

Zirve Üniversitesi Türkiye’nin önde gelen liselerinde tanıtım yaparak, Üniversitenin olanakları ve akademisyenleri hakkında bilgi verdi.

Zirve Üniversite tarafından Türkiyenin önde gelen liselerinden Robert Koleji, Galatasaray Lisesi, Denizcilik Lisesi, Kabataş Lisesi, Ankara TED Kolejive Ankara Samanyolu Lisesine, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Yrd.Doç.Dr.Bezen Coşkun, Yrdc. Doç.Dr. Hadi Yektaş, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Müdürü Suat Kılıç ziyarette bulundu.

Liselerin Müdür, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık öğretmenleriyle bizzat görüşerek Zirve Üniversitesi ekibi üniversite hakkında çeşitli bilgiler verdi. Üniversiten tanıtım günleri çerçevesinde yapılan ziyaretlerde, Zirve Üniversitesinin bölümleri, burs olanakları, üniversitenin vizyonu ve hedefleri hakkında bilgiler verildi. Bölümler hakkında detaylı bilgiler veren Yrdc.Doç.Dr. Bezen Coşkun Zirve Üniversitesinin sahip olduğu güçlü akademik kadro hakkında konuşma yaptı. Akademisyenler arasında Türk hocaların yanı sıra Amerikalı, İtalyan, Çinli ve Kırgız akademisyenlerinde olduğu, Türk hocalarının çoğunun doktorasını ABD’de yaptığı belirtildi. Tersine beyin göçü gerçekleştirdiklerini söyleyen Coşkun kendisi gibi Yrdc.Doç.Dr. Hadi Yektaş’ın da uzun süre yurtdışında kaldığını belirtti.

Ziyaret sonunda Tanıtım ve halkla ilişkiler Müdürü Suat Kılıç tanıtım günleri kapsamında günün anısına çeşitli hediyeler takdim etti.

Etiketler: »
703 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?