logo

29 Kasım 2015

Arçelik, Yılın Emekli Öğretmenlerini Seçti

Arçelik, Yılın Emekli Öğretmenlerini Seçti

Arçelik, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde işini aşk ile yapan eğitimcileri unutmadı. Bu yıl ilk kez bayilerinin işbirliği ile düzenlediği etkinliklerle farklı illerde seçilen ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ni ödüllendirdi.

Arçelik, yıllarca eğitime gönül vermiş ve binlerce öğrenci yetiştirerek emekli olmuş öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde unutmadı. Türkiye çapında farklı illerde bayilerin işbirliğiyle düzenlenen etkinliklerde ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ seçilen öğretmenlere emeklerinin çok küçük bir karşılığı olarak Arçelik 42’’ LED TV hediye edildi.

Tüketiciler doldurdukları anketlerde, öğretmenleri sosyal sorumluluk projelerinde yer alma, geçmiş mesleki başarıları ve kısıtlı kaynaklarla zor şartlarda görevini yerine getirme kriterlerine göre değerlendirdi. Bayiler tarafından düzenlenen ödül törenlerinde, anketler sonucunda belirlenen öğretmenlere ödül sertifikaları da takdim edildi. Yeni nesillerin gelişmesinde çok önemli rol oynayan öğretmenlerin ödüllendirildiği etkinlik gelecek yıllarda da devam edecek.

Arçelik A.Ş. Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, uzun yıllar binlerce öğrenciye eğitim vermiş öğretmenlere teşekkürün bir sembolü olarak bu etkinliği düzenlediklerini söyledi. Etkinliği gelecek yıllarda tüm Türkiye’ye yaymayı hedeflediklerini söyleyen Dinçer, “Arçelik Ailesi olarak bizi biz yapan değerli öğretmenlerimize yılda en azından bir gün şükranlarımızı sunmak amacıyla özel bir adım atmak istedik. Bayilerimizin desteğiyle çıktığımız bu yolda ülke çapında farklı illerde tüketicilerle birlikte değerli emekli öğretmenlerimiz arasından seçim yaptık. Onları bir nebze olsun mutlu edebilmek amacıyla özel bir hediye vermeyi amaçladık. Yoğun ilgi gören bu etkinliğimiz vesilesiyle tüm öğretmenlerimizin bu çok özel gününü bir kez daha kutluyorum” dedi.

Etiketler: »
34 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?