logo

Başkan Bayrak, “Güzel İnsanlar Atlarına Bindi ve Gitti”

Başkan Bayrak, “Güzel İnsanlar Atlarına Bindi ve Gitti”

Kent Konseyi Başkanı Dr. Samet Bayrak coronavirüse yenik düşen Gaziantep’in sevilen doktorlarından Hüseyin Süyür ve Türk musikisine emek vermiş değerli üstad Ali Acıburç’u kaybetmenin acısını Gazianteplilerle paylaştı.

“COVİD-19 nedeni ile zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde, Gaziantep’in yetiştirdiği iki güzel insanı daha korona sebebi ile kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Şehitkamil Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Süyür bir süreden beri koronaya karşı verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Gaziantep’te koronavirüs salgınında hastaların umudu olan, mükemmel insan, değerli bir dost Dr. Hüseyin Süyür’ü kaybettik. Pandemi sürecinin başından beri canı pahasına, hayat kurtarmak için geceli gündüzlü çalıştı. Birçok sağlık personeli gibi fedakarlığın bedelini canı ile ödedi. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.
Gaziantep Çok Değerli Bir Sanatçısını Kaybetti
Gaziantep’te yıllarca Türk musikisine emek vermiş değerli üstad Ali Acıburç’u koronavirüs nedeni ile kaybettik. Üzüntümüz büyük. Ailesine,sevenlerine ve musiki camiasına başsağlığı dileklerimizi iletir, merhuma Allah’tan rahmet dileriz.”

Etiketler: » » » »
59 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?