logo

BEŞİKTAŞ TARAFTARLAR DERNEĞİ GAZİANTEP’TE AÇILDI

Gaziantep Beşiktaş Taraftar Derneği, Gaziantep-Beşiktaş maçı öncesi taraftarların katılımıyla açıldı.
Sarıgüllük Polis Merkezi’nin karşısındaki Beşiktaş Taraftar Derneği’nin açılışına Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, Denetleme Kurulu üyesi Feyyaz Tuncel, Yatırımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Yalçın Kaya Yılmaz Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse, Futbol Şube Sorumlusu Mete Vardar, yönetim kurulu üyeleri, GTO Başkanı Eyup Bartık, İş adamı Celal Kadooğlu ve çok sayıda taraftar katıldı.
Gaziantep Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Şevki Bostan, Beşiktaş maçı öncesi Beşiktaş taraftarına sürpriz yapmış olduklarını belirterek,  tüm Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Derneğin açılış kurdelesini kesen Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi açılış konuşmasında, “Derneğin veren dernek olmasını, Beşiktaş’a katkı sağlamasını istiyoruz. Bunun burada bir tane olmasını bir ikincisi olmasını istemiyoruz. İnşallah bu dernek Gaziantep’te ilk ve tek olur. Büyüyerek devam eder. Her Beşiktaşlının toplanması gereken çatının burası olduğunu adres gösteriyoruz. Sayın kurucu başkana teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Açılışın ardından 2. Başkana plaketini Gaziantep Beşiktaş Taraftarlar Dernek Başkanı Şevki Bostan takdim etti.

GAZİANTEP BEŞİKTAŞ TARAFTARLAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Başkan Şevki Bostan,

Yönetim Kurulu Üyeleri;

Meltem Kortun, Erkan Durur, Kıvılcım Düzgünce, Necmi Yılmaz, Halit Bostan, Sadık Karakan

Denetim Kurulu üyeleri;

Cüneyt Ayata, Taner Toprakçı, Bora Batallı

Etiketler: » » » » »
672 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?