Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Büyükşehir Belediyespor hakeme teşekkür etti

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor geçtiğimiz hafta Adana deplasmanında maçı yöneten hakem triosuna teşekkür etti.

Özellikle Türk futbolunda hakem hatalarının çok tartışıldığı bir dönemde Adanaspor karşısında mağlup olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılamayı yöneten Serkan Çınar, Cemal Bingül, Arkın Akgöl hakem triosunu başarılarından dolayı kutladı.

Büyükşehir Belediyespor kulübünden yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi;

Türk futbolunun geleneği haline gelen hakem eleştirilerini genelde mağlup olan takımlar mazeret olarak gösterirler. Biz Adana deplasmanında mağlup olan bir takımız ama bunu asla hakeme bağlamak yersiz olur. Çünkü çok sayıda as futbolcularımızdan yoksun mücadele ettik, bizden beklenilen performansın altında bir oyun oynadık ve Adanaspor haklı bir galibiyet elde etti. Adanaspor maçını idare eden Serkan Çınar, Cemal Bingöl ve Arkın Akgöl hakem üçlüsü müsabaka boyunca sonuca tesir edebilecek en ufak bir hata yapmadıkları gibi maç içerisinde de gerek bizim gerekse de Adanaspor’lu oyunculara çok iyi niyetle yaklaşım göstererek örnek bir yönetim sergilediler.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor olarak böyle adil, dürüst ve cana yakın bir yaklaşım gösteren hakemlerimizle Türk futbolunun aşama kaydedeceği inancımız tamdır.  Adanaspor maçını yöneten hakem kardeşlerimizi başarılarından dolayı kutluyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.

Etiketler: » » »
948 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?