Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

BÜYÜKŞEHİR OYUNCULARI BOMBA GİBİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’da futbolcu ve teknik heyet Özel Primer Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Futbolcu ve teknik heyeti her yıl olduğu gibi bu senede Özel Primer Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Futbolcuları sabah saatlerinde Primer Hastanesine gelerek sağlık kontrolünden geçti. Futbolcuların sağlık kontrolünü takip eden Özel Primer Hastanesi Başhekimi Dr. Nihat Okuducu “ Gaziantep’e hizmet etmenin hastane olarak en büyük vazifeleri olduğunu belirtti. Okuducu; “ Gaziantepspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un sponsorluğunu yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yıllardır büyük bir gururla bu hizmeti veriyoruz ve bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’a yeni sezonda şampiyonluk diliyoruz” dedi. Gaziantep Büyükşehir Sağlık Komitesi Başkanı ve aynı zamanda Primer Hastanesi Yönetim Kurulu üyesi Op. Dr. Yavuz Çapan futbolculara eşlik etti. Çapan, oyuncuları kapıda karşılayarak moral verdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Suat Kaya; sezon başı kontrollerinin futbolcular için çok önemli olduğunu ifade ederek, Özel Primer Hastanesi yetkililerine teşekkür etti. Kaya; Gaziantepliler yeni sezonda daha başarılı ve güçlü bir takım görecekler.  2013-2014 sezonunda başarılara imza atmak istiyoruz. Gaziantep ve Gazianteplilere yakışır bir takım oluşturmak istiyoruz. Sezonun çekişmeli geçeceğini biliyoruz ancak bu seneki hedefimiz kesinlikle şampiyonluk. ” dedi.

Tüm kontrollerin ardından kahvaltı yapan futbolcular günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler: » » » » »
795 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?