Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

CHP SOKAKLARA İNİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Şahinbey İlçe Başkanlığı tarafından Karataş Bölgesinde 12 mahalleyi kapsayan parti temsilciliği açıldı.

CHP, Şahinbey’de örgütün daha etkin çalışması daha yakın siyaset için önemli bir adım attı. Şahinbey İlçe Başkanlığı tarafından Karataş Bölgesinde 12 mahalleyi kapsayan parti temsilciliği açıldı. CHP Şahinbey İlçe başkanı İbrahim Halil Özdemir, açılan temsilciliğin göreve geldikleri gün siyaseti sokağa taşıyacağız söylemenin önemli halkalarından biri olduğunu söyledi. Özdemir, binalara hapsolmak yerine sokakta siyaset üretmek düsturumuz olacaktır. CHP’yi daha iyi anlatmanın çalışmalarını yapıyoruz. CHP Türkiye’nin kurtuluşu olacaktır. 8 Nisan’da göreve geldiğimizde, siyaseti sokağa taşıyacağımızı, artık parti binasından dışarı çıkıp mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşıp partimizin tüzüğünü, programını ve iktidarımızda yapacağımız çalışmaları halkımıza anlatacağız demiştik. İktidar olmak için var gücümüzle çalışıp önce yerel seçimleri ardından da genel seçimleri kazanıp bu ülkeye demokrasi kültürünü yerleştireceğiz. Bizim iktidarımızda hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek, sosyal devlet olgusu tam anlamıyla işleyecek, AKP’nin yarattığı sadaka kültürünü ortadan kaldıracağız.

12 mahallenin çalışmalarını içerecek temsilciliğin açılışına ilgi yoğun oldu. Açılışa Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Gaziantep İl Başkanı Mehmet Gökdağ, Adıyaman CHP İl Başkanı Bilal Doğan, Şehitkâmil İlçe Başkanı Mehmet Atar, il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

4 ANA BÖLGE

Şahinbey’i dört ana bölgeye ayırdık. Karataş’ta açtığımız bu temsilcilik bir ilk olmuştur. Diğer üç bölgenin temsilciliklerini de bir an evvel açacağız. Açılan temsilcilikler sadece seçim dönemi için açılmadı. İktidar hedeflerine ancak ve ancak sokak siyaseti ile varılacaktır.

Etiketler: » » » » » »
440 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?