Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

CUMA REYHAN, KIZININ MURADINA ERDİ

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Cuma Reyhan’ın kızı Hülya kendisi gibi öğretmen olan Oğuz Ağpak ile  dünya evine girdi.

Cuma- Meryem Reyhan çiftinin güzel kızları Hülya ile Osman-Nesibe Ağpak çiftinin öğretmen oğlu Oğuz, önceki gün dünya evine girdi. Şahinbey Nikah Salonu’nda düzenlenen törenle hayatlarını birleştiren Hülya-Oğuz çiftinin nikah şahidi de bir hayli kalabalık oldu.  11 ismin şahitlik yaptığı nikah töreni protokolün önemli isimlerinden oluştu.

FEM dershanelerinde öğretmenlik yapan Hülya ve Oğuz Ağpak’ın yeni bir yuva kurmanın heyecanını yaşarken mutlulukları gözlerden kaçmadı. Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, İl Emniyet Müdürü Süleyman Oğuz, Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, AK Parti Şehitkâmil İlçe Başkanı Hasan Coşkun, İşadamı Şerif Başkülekçi, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi Cuma Güzel, Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Binici, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Defterdar Kenan Bilgehan’ın şahitlik yaptığı törende Cuma Reynan’ın akrabaları ve dostları da hazır bulundu.

Gaziantep protokolünü buluşturan Cuma Reyhan’ın kızının nikâhı nedeniyle Şahinbey Nikâh Salonu’nu dolduran konuklar genç çiftin mutluluğuna ortak olurken, genç çifte takılarını takıp mutluluklar dilediler.

Eski ASKF Başkanlığı yapan Cuma Reyhan’ın sporcu dostları da kendisini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Nikâh törenine ASKF Başkanı Abdülkadir Gözegir ve yönetim kuruluda katıldı. Yeni evli çiftlere mutluluklar dileyen konuklar yeni çiftlere tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmediler.

Etiketler: » » » » »
1399 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?