logo

Doula Hatice Onur’dan Anne Adaylarına Öneriler

Doula Hatice Onur’dan Anne Adaylarına Öneriler

Doula Hatice Onur’dan Anne Adaylarına Öneriler

Mutlu Anneler Akademisi, Ebe Doula Hatice Onur Narkoz Sağlık Dergisi’nin hazırlamış olduğu “Sağlıklı Sohbetler” Programında Mezine Sırakaya’nın konuğu oldu. Doula Hatice Onur’dan Anne Adaylarına Öneriler

Mezine Sırakaya‘nın sorularını yanıtlayan Onur, anne adaylarını bilgilendirdi.

Doğal doğum nedir? neden doğal doğum? Anne adayları nasıl doğal doğum yapar? Doğuma hazırlık eğitimlerinin Faydaları? Bu eğitimleri hangi haftalarda almalılar? Anne adayları gebelik döneminde hangi sporları yapmalı bunların anneler için faydası nedir? Doğumun belirtileri nelerdir? Anne adayları doğum başladığında ne zaman hastaneye gitmeli? Suyu geldiğinde hamileler ne yapsın? Doğum ortamı nasıl olmalı? Doğumda ağrıyı kesen ilaç dışı alternatif yöntemler? Kordon ne zaman kesilmeli? Tentene temasın Faydaları? Meme reddi yaşayan anne adaylarına tavsiyeler!  Tüm bu soruların yanıtını programımızda bulabilirsiniz! Anne adayları doğum başladığında ne zaman hastaneye gitmeli? Suyu geldiğinde hamileler ne yapsın? Doğum ortamı nasıl olmalı? Doğumda ağrıyı kesen ilaç dışı alternatif yöntemler? Kordon ne zaman kesilmeli? Tentene temasın Faydaları? Meme reddi yaşayan anne adaylarına tavsiyeler!

Doğal doğum nedir? neden doğal doğum? Anne adayları nasıl doğal doğum yapar? Doğuma hazırlık eğitimlerinin Faydaları? Bu eğitimleri hangi haftalarda almalılar? Anne adayları gebelik döneminde hangi sporları yapmalı bunların anneler için faydası nedir? Doğumun belirtileri nelerdir? Anne adayları doğum başladığında ne zaman hastaneye gitmeli? Suyu geldiğinde hamileler ne yapsın? Doğum ortamı nasıl olmalı? Doğumda ağrıyı kesen ilaç dışı alternatif yöntemler? Kordon ne zaman kesilmeli? Tentene temasın Faydaları? Meme reddi yaşayan anne adaylarına tavsiyeler!

Etiketler: » » » » »
58 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?