logo

Esen: “Bayramda Sağlık ve Sevgi Evlerimizden Eksilmesin”

Esen: “Bayramda Sağlık ve Sevgi Evlerimizden Eksilmesin”

Esen: “Bayramda Sağlık ve Sevgi Evlerimizden Eksilmesin”

Özel Hatem Hastanesi Başhekimi Dr. Hüseyin Esen, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Pandemi döneminde olmamız nedeniyle sevdiklerimizle her ne kadar bir arada olamasak da kalplerimizin bir olmasının yeterli olabileceğine vurgu yapan Başhekim Dr. Hüseyin Esen’ Bayram demek aşımızı, ekmeğimizi, hüznümüzü, sevincimizi paylaştığımız; millet olarak dayanışma, kaynaşma, birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği, kendine has adetleri olan hayatımızın en kıymetli günleridir. Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de kasıp kavuran koronavirüs salgını sebebiyle, bu bayramı da her birimiz evimizde geçirmek durumundayız. Her ne kadar bir arada olamasak da gönüllerimiz bir. Yeter ki sağlık ve sevgi evlerimizden eksik olmasın’ dedi.

Kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için kurallara ve tedbirlere uymanın ileriki bayramları daha rahat geçirmemizi sağlayacağını ifade eden Başhekim Dr. Hüseyin Esen ‘ On bir ayın sultanı, rahmet, bereket ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayını bitirip Mübarek Ramazan Bayramı’na bu sene de ulaşmanın sevinci ile başta kahraman sağlık çalışanları olmak üzere tüm halkımızın bayramını kutlar, sağlıklı günler dilerim ‘ifadelerini kullandı. Esen: “Bayramda Sağlık ve Sevgi Evlerimizden Eksilmesin”

 

Pandemi döneminde olmamız nedeniyle sevdiklerimizle her ne kadar bir arada olamasak da kalplerimizin bir olmasının yeterli olabileceğine vurgu yapan Başhekim Dr. Hüseyin Esen’ Bayram demek aşımızı, ekmeğimizi, hüznümüzü, sevincimizi paylaştığımız; millet olarak dayanışma, kaynaşma, birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği, kendine has adetleri olan hayatımızın en kıymetli günleridir. Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de kasıp kavuran koronavirüs salgını sebebiyle, bu bayramı da her birimiz evimizde geçirmek durumundayız. Her ne kadar bir arada olamasak da gönüllerimiz bir. Yeter ki sağlık ve sevgi evlerimizden eksik olmasın’ dedi. Kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için kurallara ve tedbirlere uymanın ileriki bayramları daha rahat geçirmemizi sağlayacağını ifade eden Başhekim Dr. Hüseyin Esen ‘ On bir ayın sultanı, rahmet, bereket ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayını bitirip Mübarek Ramazan Bayramı’na bu sene de ulaşmanın sevinci ile başta kahraman sağlık çalışanları olmak üzere tüm halkımızın bayramını kutlar, sağlıklı günler dilerim ‘ifadelerini kullandı.

Etiketler: » »
43 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?