Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

FATURAMATİK GAZİANTEP’TE

İsmet Ayaz Kömürcülük, BDDK ve İsmet Ayaz güvencisiyle fatura ödeme noktası FATURAMATİK ile hizmet vermeye başladı.

İsmet Ayaz Kömürcülük, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK)tarafından güvence altına alınan FATURAMATİK hizmeti ile fatura ödemelerinde kolaylık sağlıyor. FATURAMATİK sayesinde Elektrik, su, telefon, internet, dijital yayın ve tüm cep telefon faturaları ile SGK,MTV vergileri ödenebilirken, cep telefonları için parça kontör (lira) transferleri de mümkün.

FATURAMATİK ile bölge genelinde hizmet vermeye başladıklarını belirten İsmet Ayaz, vatandaşların sıra beklemeden, BDDK ve İsmet Ayaz güvencesiyle bu ödeme noktasında tüm fatura işlemlerini kolayca yapabileceğini söyledi. Ayaz; FATURAMATİK 1999 yılında sektörünü kurarak öncülük yapmış, 2003 yılına kadar gerekli hukuki ve alt yapı çalışmalarını tamamlayarak Türkiye genelinde bayilik vermeye başlamış bir sistemdir. FATURAMATİK ile elektrik, telefon, su, doğalgaz, Gsm, digital yayın gibi faturaların belirli bir hizmet bedeli karşılığında ödeme işlemi gerçekleştirilmekte ve ortak hizmet noktası anlayışı çerçevesinde Cep Lira yüklemeleri, Telekom, ADSL başvuruları, aidat ödemeleri, oyun pin yüklemeleri, gazete ilanları, bilet satış işlemleri de aynı noktalardan gerçekleştirilebilmektedir.

Teknolojinin çok hızlı geliştiği günümüzde FATURAMATİK sayesinde birçok kuruma yönelik tahsilat işlemleri sıra beklemeden, hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. Tüm vatandaşlarımızı kahve içmeye ve FATURAMATİK hizmetimizle tanışmaya davet ediyoruz” dedi.

İsmet Ayaz Kömürcülük tarafından, Sarıgüllük Mahallesi Milli Egemenlik Bulvarı No:15’de hizmete açılan FATURAMATİK’ler de otomatik ödeme talimatı verenlere sürpriz hediyeler verilirken, bölge genelinde bayiliklerde verilmeye devam edilmektedir.

.

Etiketler: » » » »
1962 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?