logo

FORMALAR SERKANSPOR’DAN

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası’na sponsor olarak turnuvaya renk katan Gaziantep’in önde gelen spor mağazalarından Serkanspor, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basın mensuplarına Gaziantepspor’un renklerini taşıyan kırmızı-siyahlı forma yaptıran Serkanspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karabay ile Mağaza Sorumlusu Derviş Karabay, desteklerinden dolayı basına teşekkür etti.

Bu sektörde uzun yıllardır Gaziantep’te hizmet veren Serkanspor bünyesinde, spor kıyafetlerinin önde gelen markalarının tüm çeşitleri bulunuyor.

Serkanspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karabay, “Bu işe başladığımız günden bu yana basın bizlere önemli bir destek verdi. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bizde isemlerinin yer aldığı Gaziantepspor’un orjinal formasını hediye ettik. Hayırlı olsun” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası’nın sponsoruda olduklarını belirten Serkanspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karabay, “Başkanlık kupasında formaları Serkanspor olarak bizler yaptırdık. Güzel bir turnuva oldu. Bu tür organizasyonlara sponsor olarak spora katkı sağlamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
1126 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?