Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GAMEP, TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNDE…

Gaziantepli medya çalışanlarının GAMEP çatısı altında toplanarak Türkiye’nin en büyük platformlarından birisini oluşturması Türkiye’nin dikkatini çekti.

Birçok ulusal gazete, Gaziantep’te  yaklaşık 200 medya çalışanının bir araya gelerek oluşturduğu bu yeni birlikteliğe sayfalarında geniş yer verirken, Zaman Gazetesi yazarı Günseli Ö.Ocakoğlu ise GAMEP’i köşe yazısına taşıdı.

“Güçlerini Şehirleri İçin Birleştirdiler” başlıklı köşe yazısında GAMEP’i değerlendiren Ocakoğlu, “İki yüz Medya çalışanın bir araya gelmesi azımsanacak bir rakam değil. Böylesine büyük bir grubun Gaziantep’te bir araya gelmesi ise hiç tesadüf değil çünkü şehir kendisi markalaşırken şirketlerini de zorluyor. Konu markalaşmaya gelince medyanın önemi ortaya çıkıyor çünkü bu ikilinin yan yana yürümesi şart” diyerek görüşlerini belirtmiş.

Köşe yazısında, GAMEP’in 17 Kasımda düzenlemeyi planladığı “ Marka Şehrin Markaları” ödül törenini ve Platformun Başkanı Nazmi Özkoyuncu ile yaptığı görüşmeyi anlatan Ocakoğlu, görüşlerini şu şekilde dile getirmiş.

“GAMEP sadece bir mesleki platform olmanın ötesinde gelenekselleştirmeyi düşündüğü organizasyonlarla da anılacak. İlk icraat da 17 Kasım’da “Marka Şehrin Medya Gücü” konseptiyle Gaziantep’ten çıkan markaları ödüllendirmek olarak tasarlanmış. Hazırlıklar son hızla sürüyorken, ödüllendirilecek markalar da seçiliyor. GAMEP’in oluşumu da, yaptığı çalışmalar da bir ilk. Bu nedenle de ayrıca bir sorumluluğu var. En büyük dileğim, zaten ulusal markaları ve dünyaya ihracatı olan Gaziantep’ten küresel markaların da çıkması. GAMEP’in de markalaşma yolunda yürüyen şirketlere yoldaş olması ve başarılarını kamuoyuna duyurması. 17 Kasım’da ben de Gaziantep’in enerjisini görmek üzere ödül töreninde olacağım.”

Etiketler: » »
704 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?