logo

Gaziantep Kadın Futbol Takımı ALGSPOR, Avrupa’da Türkiye’nin gururu olacak

Gaziantep Kadın Futbol Takımı ALGSPOR, Avrupa’da Türkiye’nin gururu olacak

Avrupa futbolunun kadınlardaki en önemli Kadınlar UEFA Şampiyonlar Ligi’nde  2020-21 sezonu 1. eleme turu kuraları, İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde çekildi.

Turnuvaya ilk kez katılan ve Türkiye’yi temsil eden tek takım konumundaki  ALGSPOR, 1. eleme turunda Arnavutluk temsilcisi  Vllaznia ile karşılaşacak.

Tek maç eleme usulü yapılacak 1. eleme turu maçları, 3-4 Kasım tarihlerinde oynanacak.

Kadrosunu  Survivor  yarışması ile ünlenen 21 yaşındaki forvet Aycan Yanaç ile güçlendiren ALGSPOR hem Gaziantep hem de Türkiye’nin gururu olacak.

“TARAFTAR GÜVENİYOR”

Kadın Futbol Takımı ALGSPOR’a her maçta sahip çıkan Gaziantepli taraftarlar, ” ALGSPOR şehrimizi ve ülkemizi Avrupa’da temsil edecek. Biz onlarla gurur duyuyoruz. Kulüp Başkanımız Ali Gözcü ve Teknik direktörümüz Aslı Canan Sabırlı başta olmak üzere takım oyuncularımızı teknik ekibi kutluyoruz. Türkiye’de örnek bir başarıya imza attılar. Biz taraftarlar olarak onlara her maçta sahip çıktık, bundan sonrada sahip çıkacağız. Kadın Futbolunda Gaziantep Takımının gösterdiği başarı önemlidir ve bu takıma tüm Gaziantep ve Türkiye sahip çıkmalıdır. Avrupa’da da büyük bir başarı elde edeceğimize inanıyoruz. Takım oyuncularımıza güveniyoruz” dediler.

Gaziantep ALG Spor Kadın Futbol Takımını, 3. Lig’den 1. Lig’e aralıksız şampiyon olarak yükselten, 1. Lig’deki ilk senesinde de finale çıkartan kadın futbol takımı teknik direktörü Aslı Canan Sabırlı takımını 3-4 Kasım tarihlerinde oynanacak maç için sıkı bir şekilde hazırlıyor. Antrenmanlar aralıksız sürüyor.

 

 

 

 

 

 

Gaziantepliler ve Türkiye ALGSPOR’un devler liginde de büyük bir başarı göstereceğine inanarak takımlarına sahip çıkıyor, güveniyor, maç gününü heyecanla bekliyor.

Etiketler: » » » »
291 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?