Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GAZİANTEP EMİTT FUARINDA

İstanbul’da TÜYAP-Beylikdüzü Fuar Alanında düzenlenecek olan 17. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMİTT 2013) Gaziantep’in tarihi, turistik ve kültürel değerlerinin tanıtımı gerçekleştirilecek.

24-27 Ocak 2013 tarihlerinde İstanbul’da TÜYAP-Beylikdüzü Fuar Alanında düzenlenecek olan Türkiye’nin, Doğu Akdeniz ve Avrasya’nın en büyük turizm fuarı olan 17. EMİTT 2013 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Gaziantep’in tarihi, turistik ve kültürel değerlerin tanıtımı gerçekleştirilecek. Gaziantep Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi, İpekyolu Kalkınma Ajansı, Gaziantep Ticaret Odası, TÜRSAB, GAP, BYK Başkanlığı ve İl Özel İdaresinin katkılarıyla, EMİTT 2013 17. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında yurt içinden ve yurt dışından katılacak olan turizm profesyonelleri ve ziyaretçilere, Gaziantep’in en iyi şekilde tanıtılması için özel bir stant kurulacak. Fuar süresince Gaziantep’in tanıtım broşürleri dağıtılacak ve Gaziantep tarihi ve turistik yörelerinin film gösterimleri gerçekleştirilecek.

17. EMİTT 2013 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarının hem Gaziantep’in tanıtılmasında, hem de Gaziantep’te bulunan otel ve seyahat acentelerinin yeni müşterilerle tanışma ve bir araya gelme yönünde önemli bir katkı sağlayacağı düşünülmekte olup bu fuar sayesinde 2013 yılında Gaziantep’e gelecek turist sayısında ciddi artışların olması öngörülüyor.

Etiketler: » » »
495 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?