logo

Gaziantep Milletvekili Bakbak; “Esnafımızla Gurur Duyuyoruz”

Gaziantep Milletvekili Bakbak; “Esnafımızla Gurur Duyuyoruz”

Gaziantep  Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, Pandemi süre-cinde Gaziantep’e fedakarlıkla hizmet veren esnafların görüşlerini almak ve onlara destek olmak amacıyla esnaf odalarına ziyarette bulundu.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için pandemi sürecinde özveriyle çalışan tüm esnaflara teşekkür ederek, “Esnafımızla gurur duy-uyoruz.” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Gaziantep Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Vakkas Katırlı, Gaziantep Oto Makine ve Sanatkarları Odası Başkanı Mustafa Ke-mal Güneş ve Gaziantep Berberler Odası Başkanı Hacı Darıcı’yı TBMM’nin kapalı olduğu bu dönemde ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.

Dr. Derya Bakbak bu ziyaretlerde yaptığı açıklamada esnafın pandemi sürecinde çok önemli bir sorumluluğu başarıyla üstlendiğini kaydederek;

“Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için özveriyle çalışan tüm esnafımıza teşekkür ediyoruz. Esnafımızla gurur duyuyoruz. Zorlukları beraber aşacağız.” ifadelerini kullandı.

Esnafın taleplerini aldıklarını ve ilgili Bakanlıklara ileteceklerini kaydeden Bakbak, aşılama çalışmalarının ardından normalleşmeye geçileceğini ümit ettiğini dile getirdi.

Vakkas Katırlı, Mustafa Kemal Güneş ve Hacı Darıcı da Derya Bakbak’ı ağırlamaktan duy-duğu mutluluğu dile getirirlerken, nazik ziyareti dolayısı ile teşekkürlerini bildirdiler

Etiketler: »
197 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?