logo

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ÖZDAĞ’DAN CHP’YE TEPKİ

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ÖZDAĞ’DAN CHP’YE TEPKİ

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, Meclis Başkanlığı seçimlerinde MHP’yi eleştiren CHP’ye, Twitter üzerinden cevap verdi.

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, TBMM Meclis Başkanlığı seçimlerinde MHP’nin tutumunu eleştiren CHP’ye, Twitter cevap verdi. Özdağ attığı tweette “MHP,CHP’den İhsanoğlu’na destek istiyor.CHP vermiyor.CHP, MHP’den Baykal için destek istiyor. MHP destek vermeyince AKP’yi desteklemiş oluyor” dedi.

CHP, MHP’ye İhsanoğlu’nu Cumhurbaşkanlığı için önermişti. Bizde MHP olarak TBMM Meclis başkanlığı için , İhsanoğlu’na destek istedik ancak alamadık” diyerek eleştirilerine devam etti.

Özdağ mesajında CHP’nin paylaştığı mesajda Cumhurbaşkanlığı seçimlerini hatırlatarak ”
İşte Ümit Özdağın paylaştığı mesajlar:

“MHP’ye elinde olmayan başbakanlığı öneren CHP elinde olan TBMM başkanlığı desteğini vermedi. 3. turda CHP İhsanoğlu’nu destekleseydi.”

MHP’ye İhsanoğlu’nu Cumhurbaşkanlığı için CHP önermişti. Şimdi MHP İhsanoğlu’na TBMM Başkanlığı için destek istedi ancak alamadı.

“Cumhurbaşkanlığı için yeterli gördüğü aday olan İhsanoğlu’nu CHP neden TBMM Başkanlığı seçiminde desteklememiştir?”

“MHP’nin CHP’den destek istemesi gayrimeşru/önemsiz, CHP’nin MHP’den destek istemesi önemli ve meşru mudur?”

CHP neden Cumhurbaşkanlığı için desteklediği İhsanoğlu’nu desteklemiyor da Erdoğan ile görüşerek adaylık açıklayan Baykal’ı destekliyor?”

“MHP,CHP’den İhsanoğlu’na destek istiyor.CHP vermiyor.CHP, MHP’den Baykal için destek istiyor. MHP destek vermeyince AKP’yi desteklemiş oluyor.

twiter-ozdag

Etiketler: » » » » » »
20 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?