Gaziantep Polisgücü'nde Görev Dağılımı Yapıldı | Narkoz Haber
Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

Gaziantep Polisgücü’nde Görev Dağılımı Yapıldı

Spor - 25 Aralık 2019 13:08 A A

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü yönetim kurulu geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından ilk kez toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi. 2019 yılında elde edilen başarılar hakkında bilgiler veren Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan 2020’de Türkiye’ye dört ayrı dalda Avrupa Şampiyonluğu kazandırmak için çalışacaklarını ifade etti.

Türkiye’nin hokey alanında Avrupa ve dünyadaki gururu Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü yönetim kurulu yapılan genel kurulun ardından ilk kez toplanarak 2020 yılına yönelik yol haritasını berilde. Mehmet Kaplan başkanlığında toplanan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü yönetim kurulunda üyelerin görev dağılımı da gerçekleştirildi. Buna göre Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü başkan yardımcılıklarına Fatih Güllüoğlu ve Celal Akarçay getirilirken kulüp genel sekreterliğine İsmail Eryoldaş getirildi. Esin Dedemoğlu eğitim, kültür ve medya sorumluluğunun yanı sıra kadın hokey takımından da sorumlu olacak. Yönetim kurulu üyelerinden Mesut Acar Kamu kurumlarıyla ilişkiler, dış ilişkiler ve iş geliştirmeden sorumlu yönetim kurulu üyesi olurken mali işler saymanlığına Ömer Güzeldal getirildi. Hasan Gürkan Bayram ise basın ve hakla ilişkilerin yanı sıra sosyal faaliyetlerden sorumlu olacak.

HEDEF 2020 DE 4 AVRUPA ŞAMPİYONLUK KUPASI

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü yeni yönetim kurulu üyeleri arasında görev bölümü yapıldıktan sonra toplantıda söz alan Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan 2020 yılı hedeflerini anlattı. Başarılarla dolu bir yılı geride bıraktıklarını ifade eden Başkan Kaplan 2020 yılının zorlu bir yıl olacağını gerek süper ligde gerekse Avrupa Şampiyonalarında hedeflerin şampiyonluk olduğunu sözlerine ekledi.

ÜLKE TANITIMINDA SPOR ÖNEMLİ ROL OYNUYOR

Türkiye’nin ve Gaziantep’in tanıtımında sporun büyük önem taşıdığını ifade eden Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan hokey alanında üstlendikleri misyonu başarıyla yerine getirdiklerini sözlerine ekleyerek “2020 yılı bizim için zorlu bir yıl olacak. Gerek salon gerekse açık alan hokey branşlarında Türkiye’de süper ligde mücadele eden kadın ve erkek takımlarımız aynı zamanda Avrupa Şampiyonasında da mücadele ediyor. Hokey ’in en yüksek liglerinden birisi olan Trohpy liginde iki takımımız birden var. Elbette takımlarımızı, kulübümüzü zorlu bir yıl bekliyor. Bizler gerekli önlemleri alarak takımlarımızın güçlendirilmesini sağlıyoruz. Gerek süper ligde gerekse Avrupa Şampiyonalarında birincilik için mücadele ediyoruz. Ülke ve kent tanıtımında elbette sporun büyük önemi var. Gaziantep Polisgücü Spor kadın ve erkek hokey takımları Avrupa’da ülkemizi ve Gaziantep’i başarıyla temsil ediyor. Bundan sonra da temsil etmeye devam edecek” dedi. 

Bu haber 92 kez okundu.
Spor - 13:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU