Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GAZİKENT’E KIZLAR MAÇA HAZIR

Şehrimizi Bayanlar 2. futbol liginde temsil eden Gazikent futbol takımı Cumartesi günü bir diğer temsilcimiz Fıstıkspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Takım antrenörü Cesim karalar nezaretinde çalışmalarını Gazikent sahasında sürdüren kırmızı – beyazlı ekip yarın ki yapacağı antrenmanın ardından çalışmalarını tamamlayacak.

Fıstıkspor’un bu sezon çok güçlü bir takım kurduğunu söyleyen Gazikent antrenörü Cesim Karalar, “Tabi buna karşılık ta bizim geçen sezondan kadromuzda yer alan bazı oyuncularımız diğer takımlara gittiler. En önemli oyuncumuz olan Aylin’de Fıstıkspor’a gitti. Cumartesi günü oynayacağımız maç bu kentin iki bayan takımını karşı karşıya getirecek, öncelikli olarak Fair Play ruhuna ve şehrimize yakışan bir mücadele olmasını istiyoruz. Bizlere ve Gaziantebe yakışan bir mücadele edecik. Maçın sonucundan daha ziyade dostluğumuz kazansın istiyoruz. Her ne kadar Fıstıkspor favori olarak görünüyorsa da bizim futbolcularımız da sahada çok iyi mücadele edeni ve savaşan bir ekipten oluşuyor. Tabi ki hak edenin kazanmasını istiyorum” diye konuştu.

Etiketler: » » »
1000 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?